Sieć Piotr i Paweł przejęła już trzy sklepy należące do sieci Carrefour

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 czerwca 2009
Kategoria:
carrefour.jpg

carrefour.jpgFrancuski operator chce się pozbyć ok. 25 sklepów działających pod szyldem Carrefour Express. Chodzi o placówki działające zarówno w dużych miastach (m.in. w Warszawie), jak i mniejszych miejscowościach takich jak Opole czy Żywiec.

Jak podaje portalspozywczy.pl, firma może mieć jednak problem z pozbyciem się najbardziej nierentownych sklepów. Niewykluczone więc, że część placówek czeka likwidacja. Francuska sieć ma w Polsce ponad 300 sklepów w tym 79 hipermarketów i 227 supermarketów, 32 sklepy franczyzowe pod szyldem Carrefour 5 minut oraz 44 stacje benzynowe. Zainteresowani kupnem są m.in. Piotr i Paweł oraz Biedronka.

O potwierdzenie tych informacji poprosiliśmy Błażeja Patryna, rzecznika prasowego sieci "Piotr i Paweł". - Do chwili obecnej skorzystaliśmy z możliwości wejścia w trzy lokalizacje zwolnione przez tę sieć (Pabianice, Chrzanów,Piła). Nigdy nie wykluczaliśmy przejmowania pojedynczych, wybranych lokalizacji innych operatorów, które ze względu na naszą specyfikę będą dla nas interesujące – powiedział.

Agnieszka Grabuś, 22 czerwca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram