Sieć piekarni stawia na mobilność

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gorąco Polecam Nowakowski
Dodaje, że koszty uruchomienia przyczepy gastronomicznej są nieporównywalnie mniejsze w stosunku do otwarcia piekarni stacjonarnej.

Sieć piekarni stacjonarnych wywodząca się z Warszawy otworzyła franczyzowy mobilny punkt sprzedaży.

Jak dowiedzieliśmy się od Iwony Osińskiej z sieci piekarnio-kawiarni Gorąco Polecam Nowakowski, pierwsza przyczepa gastronomiczna pod tym logo pojawiła się na warszawskim Okęciu.

Jest to punkt prowadzony przez franczyzobiorcę. Rozwój konceptu mobilnego to perspektywiczny kierunek rozwoju dla naszej sieci. W planach mamy uruchomienie piekarni na kółkach w innych większych miastach. Kolejne mobilne punkty mogą pojawić za około 6 miesięcy – mówi nam Iwona Osińska.

Dodaje, że koszty uruchomienia przyczepy gastronomicznej są nieporównywalnie mniejsze w stosunku do otwarcia piekarni stacjonarnej (w  przypadku uruchomienia lokalu koszt inwestycji waha się od 130 do 150 tys. zł). Firma planuje, że kolejne przyczepy staną przy dworcach, ulicach handlowych i innych lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu.

Uruchomiając punkt mobilny pozbywamy się m.in. takich kosztów jak czynsz i bieżące utrzymanie lokalu. Odpadają też koszty potrzebne na remont czy wyposażenie piekarni stacjonarnej – kontynuuje Iwona Osińska.

Gorąco Polecam Nowakowski to prężnie rozwijająca się od roku 2005 sieć punktów sprzedaży łącząca atmosferę kawiarni z funkcjonalnością piekarni.

Polecamy wywiad z franczyzobiorcami Gorąco Polecam Nowakowski: Piekarnie z pomysłem

W jej ofercie znajdują się przygotowywane na miejscu i według własnych receptur kanapki i sałatki, produkty piekarnicze z różnych stron świata często dostępne tylko w Gorąco Polecam Nowakowski, przekąski słodkie i słone, świeżo palona kawa, herbata i napoje zimne.

Koncept wpisuje się w styl życia klientów prowadzących szybkie miejskie życie, tęskniących za oddechem, spokojem i dobrym zdrowym jedzeniem.
Lokale marki mieszczą się w Warszawie, Legionowie, Gdyni, Gdańsku i Krakowie. Otwarcia kolejnych zaplanowane są na najbliższe miesiące i obejmą takie miasta jak Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź. Obecnie sieć liczy ponad 40 lokalizacji.

Szczegóły na temat współpracy z Gorąco Polecam Nowakowski znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram