Sieć Mount Blanc się rozwija

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 listopada 2013
Kategoria:
Mount Blanc

Po otwarciu nowych punktów w Poznań Główny City Center w Centrum Riviera w Gdyni, sieć pijalni czekolady Mount Blanc ma już 20 placówek.

 

Pijalnie oferują belgijską czekoladę, kawy, desery, czekoladowe fondue z owocami oraz pralinki. Pijalnie Mount Blanc istnieją od kwietnia 2005 roku. Marka ta została stworzona w wyniku partnerskiej współpracy z producentami czekolady z Belgii i Francji.

Z pijalniami związana jest także sprzedaż oryginalnych, ręcznie produkowanych pralinek w 150 rodzajach oraz zestawów okolicznościowych. Oprócz podstawowego asortymentu pijalni, który składa się z czekolady i kawy, w ofercie są również belgijskie desery lodowe oraz ciasta przygotowywane według receptur Mount Blanc.

W swojej strategii firma Mount Blanc zakłada dalszy rozwój sieci głównie w oparciu o systematyczne otwieranie lokali franczyzowych. System franczyzowy Mount Blanc Top Belgian Chocolates opiera się przede wszystkim na ciągłym wsparciu franczyzobiorcy przez centralę sieci od momentu podjęcia współpracy, poprzez cały proces inwestycyjny oraz stałą opiekę w czasie prowadzenia Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

Pakiet franczyzowy zawiera korzystanie z opatentowanego znaku towarowego Mount Blanc oraz know-how firmy, pomoc przy wyborze lub pozyskaniu odpowiedniej lokalizacji sklepu oraz negocjacjach umów najmu, wsparcie w wykonaniu aranżacji Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, pomoc przy zaplanowaniu i organizacji kampanii reklamowej związanej z uruchomieniem placówki oraz wspieranie akcji reklamowych organizowanych przez Franczyzobiorców na rynkach lokalnych, udział w ogólnopolskich akcjach reklamowych i promocyjnych organizowanych przez sieć Mount Blanc oraz jej partnerów, zaplanowanie pierwszej dostawy i planowanie następnych dostaw, bezpłatny system szkoleń inicjalnych oraz bieżących i dostęp do zintegrowanego z centralą sieci systemu zamówień towarów.

Inwestycja wymaga wyłożenia około 350 - 400 tys w zależności od lokalizacji.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram