Franczyzowa sieć lodziarni zdobywa Trójmiasto

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 listopada 2016
Kategoria:
Foto: Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”
Lodowy przepis na biznes.

Mimo zbliżającej się wielkimi krokami zimy, trójmiejska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rozwijająca się we franczyzie otwiera kolejne punkty.

Po sukcesie stacjonarnej lodziarni w Gdyni i pojawiającej się w lokalnych parkach, na skwerach czy plaży rikszy, w ubiegłym miesiącu otwarty został kolejny punkt sprzedaży – tym razem w galerii handlowej w Gdańsku.

Riksza, z której serwowane są tradycyjne lody ustawiona została w galerii Auchan Gdańsk. Jak wyjaśniają właściciele lodziarni, wybór tej lokalizacji podyktowany był zapotrzebowaniem płynącym z rynku:

Od dłuższego już czasu docierały do nas sygnały ze strony Gdańszczan, którzy chcieli, by Wytwórnia zagościła również u nich – mówi Maciej Siniło, przedstawiciel lodziarni.

I dodaje: Co więcej, w trakcie sezonu niemal codziennie nasz lokal w Gdyni odwiedzali klienci z sąsiednich miast, skuszeni smakiem prawdziwych lodów. Stąd pomysł, by jeszcze w tym roku pojawić się również w Gdańsku.

Decyzja o otwarciu punktu umiejscowionego w galerii handlowej podyktowana zaś była względami praktycznymi. Właścicielom lodziarni zależało na wyborze miejsca, które pozwoli na całoroczną sprzedaż lodów.

Jak się okazało, decyzja była „strzał w dziesiątkę”. Przed rikszą z logo Wytwórni Lodów Prawdziwych ustawiają się długie kolejki chętnych, a serwowane tam lodowe przysmaki stanowią dla wielu osób miły przerywnik pomiędzy odwiedzinami kolejnych sklepów.Przedstawiciele lodziarni nie spoczywają jednak na laurach i nie wykluczają, że z czasem pojawią się następne punkty sprzedaży.

Zależy nam przede wszystkim na tym, by już na stałe wpisać się w trójmiejski krajobraz. Stąd też poszukiwania kolejnych lokalizacji, dzięki którym będziemy w stanie dotrzeć do jeszcze większej liczby mieszkańców wybrzeża – dodaje na koniec właściciel gdyńskiej Wytwórni.

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” to największa w Polsce franczyzowa sieć lodziarni tradycyjnych. W ofercie każdej z lodziarni codziennie znajdują się trzy podstawowe smaki lodów: śmietankowy, czekoladowy i truskawkowy, a także dwie, zmieniające się każdego dnia propozycje – lód mleczny i sorbet.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram