Sieć lodziarni z pomysłową promocją

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano
Sieć Lody Bonano przeprowadziła fotokonkurs.

Franczyzowa sieci lodziarni przeprowadziła nietypowy konkurs. Choć odbył się w czasie, gdy lodziarnie są jeszcze nieczynne cieszył się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów.

W czasie tegorocznych ferii zimowych sieć lodziarni Lody Bonano zachęcała do tego, aby zrobić najzabawniejsze fotografie. W efekcie powstało kilkaset zdjęć wspomnień zimowego szaleństwa. Nietypowe bałwany, szalone zabawy, jazda na łyżwach, sankach a nawet skoki narciarskie - to wszystko i jeszcze więcej znalazło się na konkursowych zdjęciach, które można obejrzeć na facebookowym profilu firmy. To był pierwszy i - jak zapewnia sieć Lody Bonano -  nie ostatni w tym roku konkurs.

Choć organizowaliśmy konkurs w chwili, gdy nasze lodziarnie są jeszcze nieczynne, to cieszymy się bardzo dużym odzewem i zainteresowaniem – mówi Sylwia Korpacz, odpowiedzialna za marketing sieci Lody Bonano.

Zimowy konkurs miał sześć odsłon i trwał od 16 stycznia do 26 lutego br. W każdej edycji nagradzane były najlepsze fotografie, które zdobyły największą ilość polubień użytkowników popularnego profilu. W sumie nagrody - w postaci voucherów na menu degustacyjne w lokalnych lodziarniach trafiły do 69 osób.

Dzięki tej akcji możemy stwierdzić, że nasi klienci są aktywni przez cały rok. Widać, że fani naszych lodów spędzali ferie zimowe w  atmosferze dobrej zabawy. Nasz sezon jeszcze nie wystartował, a nam udało się już prężnie zaktywizować ich do wspólnej zabawy – dodaje przedstawicielka sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram