Sieć lodziarni ma udany sezon

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano

Rekordowa liczba lodziarni, nowe możliwości dla franczyzobiorców oraz kolejne produkty w ofercie – tak podsumowuje sezon jedna z największych  w swoim segmencie sieć franczyzowa.

W zakończonym właśnie sezonie lodowym na terenie całego kraju pod szyldem Lody Bonano działało 220 lodziarni. To rekordowa liczba punktów gastronomicznych tej sieci. W ten sposób marka umocniła swoją pozycję lidera wśród lodziarni działających w systemie franczyzowym. A dodać jeszcze należy, że w tym roku powstał kolejny jej punkt za granicą - po Chorwacji Lody Bonano działają też w Brukseli.

To był bardzo pracowity i niezwykle intensywny okres. Ale wysiłek i trud zdecydowanie się opłaciły. Znaczne zainteresowanie przedsiębiorców współpracą wynika głównie z czytelnych i korzystnych warunków, jakie proponujemy potencjalnym partnerom  – mówi Radosław Charubin, twórca lodowego giganta.

Tegoroczny sezon stał pod znakiem nowości. Marka rozszerzyła swoją ofertę systemów franczyzowych o alternatywę dla stacjonarnych punktów w postaci „Lodobusów”. Rozbudowano również menu, do którego trafiły kawy - klasyczne i mrożone. Wprowadzenie tych produktów do oferty stanowiło zresztą bezpośrednią odpowiedź na pytania ze strony klientów.

Oficjalny koniec pracy lodziarni (choć nie wszystkich, bo w wielu miejscach Lody Bonano wciąż są otwarte) nie oznacza jednak urlopu dla zarządzających siecią. W zasadzie już trwają przygotowania do kolejnego sezonu. Co ciekawe, zostały już podpisane 3 kolejne umowy na sprzedaż lodów w przyszłym roku.

Osoby zainteresowane warunkami współpracy z siecią Lody Bonano zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram