Sieć Lody Bonano ma Złoty Laur Konsumenta 2015

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano

Lodziarnie działające pod szyldem Lody Bonano zostały docenione przez konsumentów. Marka otrzymała tytuł Złoty Laur Konsumenta 2015 w kategorii lodziarnie. W ubiegłym roku jeden z jej produktów – deser Musek - został nagrodzony Laurem Klienta Odkrycie 2014.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, w ramach którego co roku wyłaniane są najpopularniejsze produkty i usługi w swoich kategoriach. Popularność produktów badana jest na podstawie sondaży przeprowadzanych na grupie minimum 1000 respondentów.

Nie ukrywam wielkiej satysfakcji, że lodziarnie naszej sieci znalazły się w tym prestiżowym gronie najpopularniejszych marek w Polsce. To dla nas powód do dumy. Oznacza, że stworzone 12 lat temu Lody Bonano systematycznie rosną w siłę i są nie tylko coraz bardziej rozpoznawalne przez klientów, dzięki sieci nowych punktów gastronomicznych, ale również lubiane i modne – przyznaje Radosław Charubin, właściciel i twórca sieci.

Właściciel marki zaznacza, że cieszy się z zaufania, jakim firmę obdarzają konsumenci, lecz jednocześnie podkreśla, że tego typu nagrody dopingują cały zespół do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad udoskonalaniem konceptu i rozwijaniem menu.

Firma prowadzi dwie własne lodziarnie, pozostałe punkty działają w ramach franczyzy. W ubiegłym roku funkcjonowało 175 lokali pod jej szyldem. W tym roku lista wydłuży się o ponad 50 kolejnych. Co ciekawe, w ub.r.  otwarto pierwszą lodziarnię za granicą – w Chorwacji.  W tym roku Lody Bonano wystartują ponadto w Anglii i Belgii.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram