Sieć Komfort pozbywa się towaru

Autor: Redakcja
Kategoria:
Sieć Komfort pozbywa się towaru; Foto: Komfort

Sieć sklepów Komfort, rozwijająca się we franczyzie, wyprzedaje towar. Jak zapewniają jej menedżerowie, rabaty na zmieniającą się kolekcję wyniosą do 90%. Jest to pierwsza akcja marketingowa zakrojona na taką skalę.

Promocja ruszy 1 października i obejmie wyprzedaż dywanów w sklepach tej sieci. 

Obniżki sięgną nawet 80-90%. W ofercie promocyjnej mamy 15 tys. dywanów, dostępnych w ponad 100 sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym. Taka okazja naprawdę nieprędko się powtórzy – zachęca Anna Heimberger, dyrektor marketingu spółki Sklepy Komfort. 

Sieć Komfort działa w segmencie wyposażenia wnętrz. Liczy 107 sklepów własnych i franczyzowych zlokalizowanych na terenie Polski. Pierwszy sklep franczyzowy tej marki został uruchomiony w 2008 roku w Radomsku. W Strykowie pod Łodzią zlokalizowany jest należący do firmy centralny magazyn dystrybucyjny, który zarządza całą logistyką sieci na terenie Polski. Firma zatrudnia około 1 tys. pracowników. 

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram