Sieć Komfort pozbywa się towaru

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 września 2014
Kategoria:
Sieć Komfort pozbywa się towaru; Foto: Komfort

Sieć sklepów Komfort, rozwijająca się we franczyzie, wyprzedaje towar. Jak zapewniają jej menedżerowie, rabaty na zmieniającą się kolekcję wyniosą do 90%. Jest to pierwsza akcja marketingowa zakrojona na taką skalę.

Promocja ruszy 1 października i obejmie wyprzedaż dywanów w sklepach tej sieci. 

Obniżki sięgną nawet 80-90%. W ofercie promocyjnej mamy 15 tys. dywanów, dostępnych w ponad 100 sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym. Taka okazja naprawdę nieprędko się powtórzy – zachęca Anna Heimberger, dyrektor marketingu spółki Sklepy Komfort. 

Sieć Komfort działa w segmencie wyposażenia wnętrz. Liczy 107 sklepów własnych i franczyzowych zlokalizowanych na terenie Polski. Pierwszy sklep franczyzowy tej marki został uruchomiony w 2008 roku w Radomsku. W Strykowie pod Łodzią zlokalizowany jest należący do firmy centralny magazyn dystrybucyjny, który zarządza całą logistyką sieci na terenie Polski. Firma zatrudnia około 1 tys. pracowników. 

INK 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram