Sieć klubów fitness będzie mieć kolejną placówkę

Data dodania: 14 maja 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Zdrofit
Rośnie polska sieć klubów fitness.

Firma Zdrofit prowadząca sieć fitness klubów działających w Warszawie wynajęła 1072 m² w nowoczesnym budynku biurowym Grójecka Offices, który powstaje na warszawskiej Ochocie.

Jak powiedział nam Jakub Raniszewski, członek zarządu sieci Zdrofit, będzie to kolejna placówka własna.

Rozwój poprzez otwarcia nowych klubów w obecnym modelu, to nasz priorytet. Jeśli chodzi o kluby franczyzowe, to nie mamy konkretnych planów, ani oczekiwań co do liczby obiektów. Specyfika branży (w tym dość wysoka finansowa bariera wejścia), powoduje, że pozyskiwanie franczyzobiorców rozkłada się w czasie – mówi Jakub Raniszewski.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie klubu pod logo Zdrofit wynosi 300 tys. zł. Przystępując do sieci należy też zapłacić 30 tys. zł w ramach opłaty wstępnej.

Grójecka Office, w którym będzie działał kolejny klub Zdrofitu to projekt oferujący 7400 m² powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej (538 m²) mieszczącej się na parterze budynku. Oddanie budynku do użytkowania planowane jest na II kwartał 2017 roku. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii tramwajowych oraz autobusowych, a także dworzec kolejowy. Dojazd do budynku środkami komunikacji miejskiej ze ścisłego centrum Warszawy zajmuje ok. 15 minut. W okolicy budynku znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe. Powstają także nowe budynki mieszkalne.  

Szczegóły na temat współpracy z siecią Zdrofit znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram