Sieć kawiarnio-lodziarni weszła do Kalisza

Data dodania: 2 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Furore!
Rośnie sieć lokali Furore!

W kaliskiej galerii handlowej została otwarta kawiarnia Furore! To franczyzowa marka, która należy do portfolio grupy Lagardere Travel Retail.

W lokalach działających w sieci Furore! można zamówić lody, desery, wypiekane na miejscu gofry i inne wypieki. Sieć rozwija się w formacie franczyzowym. Koszt uruchomienia partnerskiego lokalu Furore! wynosi od 240 tys. zł. Franczyzobiorców obowiązuje też opłata za przystąpienie do systemu w wysokości 30 tys. zł. Jak zaznacza franczyzodawca, ta opłata zawiera wszystkie „przedotwarciowe” koszty lokalu.

Franczyzobiorcom firma zapewnia 3-tygodniowe szkolenie, które jest kilkuetapowe (baristyczne, sprzedażowe oraz w zakresie bezpieczeństwa żywności). Szkolenie dla franczyzobiorcy i jego załogi odbywa się centrum szkoleniowym firmy i funkcjonujących lokalach partnerskich.

Franczyzodawca udostępnia także projekt lokalu (technologiczny i architektoniczny), system do prowadzenia sprzedaży. Lokale franczyzowe są też objęte ogólnopolskim programem marketingowym. Centrala zapewnia również bieżące wsparcie operacyjne podczas całego okresu trwania umowy licencyjnej.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram