Sieć kawiarnio-lodziarni weszła do Kalisza

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Furore!
Rośnie sieć lokali Furore!

W kaliskiej galerii handlowej została otwarta kawiarnia Furore! To franczyzowa marka, która należy do portfolio grupy Lagardere Travel Retail.

W lokalach działających w sieci Furore! można zamówić lody, desery, wypiekane na miejscu gofry i inne wypieki. Sieć rozwija się w formacie franczyzowym. Koszt uruchomienia partnerskiego lokalu Furore! wynosi od 240 tys. zł. Franczyzobiorców obowiązuje też opłata za przystąpienie do systemu w wysokości 30 tys. zł. Jak zaznacza franczyzodawca, ta opłata zawiera wszystkie „przedotwarciowe” koszty lokalu.

Franczyzobiorcom firma zapewnia 3-tygodniowe szkolenie, które jest kilkuetapowe (baristyczne, sprzedażowe oraz w zakresie bezpieczeństwa żywności). Szkolenie dla franczyzobiorcy i jego załogi odbywa się centrum szkoleniowym firmy i funkcjonujących lokalach partnerskich.

Franczyzodawca udostępnia także projekt lokalu (technologiczny i architektoniczny), system do prowadzenia sprzedaży. Lokale franczyzowe są też objęte ogólnopolskim programem marketingowym. Centrala zapewnia również bieżące wsparcie operacyjne podczas całego okresu trwania umowy licencyjnej.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram