Sieć juice barów Frankie's zapowiada dalszy rozwój 

Data dodania: 18 września 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Frankie's w DH Renoma we Wrocławiu

Sieć juice barów Frankie's na początku września uruchomiła swój szósty lokal w Polsce. W przyszłym roku planuje otwarcia barów w trzech kolejnych miastach.

Nowy lokal sieci juice barów Frankie's powstał w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.  Jak powiedział właściciel firmy Martin Hofman Laursen, współczesny klient jako świadomy konsument wie, co dla niego dobre i zdrowe. Filozofia marki podyktowana jest potrzebą zdrowego stylu życia, zaś firma stara się na tę potrzebę odpowiedzieć.

– W ciągu ostatnich dwóch lat otworzyliśmy 6 lokali, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Na przyszły rok zaplanowaliśmy kolejne otwarcia w Katowicach, Gdańsku i w Warszawie – zaznaczył Martin Hofman Laursen.

Sieć juice barów Frankie's istnieje od stycznia 2012 roku. Marka stawia na ciekawe połączenia prostych smaków, zdrowy tryb życia i świadome odżywianie. W menu znajdziemy soki wyciskane na miejscu ze świeżych owoców i warzyw, również z dodatkiem przypraw, mleka, czy miodu. Do tego kanapki i sałatki, których kompozycje składników stanowią bogaty, pełnowartościowy posiłek. Wszystko w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze. Firma ma zarówno jednostki własne, jak i franczyzowe.

Zainteresowanych licencją Frankie's zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram