Sieć hoteli i restauracji ComfortExpress uruchamia markę ComfortSpa

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 stycznia 2012
Kategoria:
comfortexpress-hotel

comfortexpress-hotel

Sieć hoteli i restauracji podjęła decyzję o uruchomieniu brandu ComfortSpa przeznaczonego dla obiektów z zapleczem Spa and Wellness.

Od dłuższego czasu do firmy spływały zapytania o propozycje jakie sieć miałaby dla obiektów z zapleczem Spa and Wellness. Hotele, które spełniały standardy dwóch lub trzech gwiazdek zostawały ostatecznie uruchamiane pod marką ComfortExpress lub ComfortBiznes. Kandydatury czterogwiazdkowców i pensjonatów wypoczynkowych nie były rozważane. Sytuacja ta ma ulec zmianie już z początkiem 2012 roku i narodzinami brandu ComfortSpa.

W pozostałych hotelach należących do systemu franczyzowego, goście będą mogli liczyć na poszerzenie oferty o współpracę z masażystami, lokalnymi gabinetami odnowy biologicznej, siłowniami i solariami.

ComfortExpress S.A. działa na polskim rynku od 2005 roku. Posiada 11 obiektów noclegowych i 9 gastronomicznych. Jest pierwszą siecią hoteli i restauracji w Polsce, funkcjonującą na zasadach systemu franczyzowego w segmencie ekonomicznym. Powiązania z branżą paliwową zaowocowały dotychczas z bliską współpracą z koncernami paliwowymi takimi jak Orlen, BP czy Shell. ComfortExpress S.A. zajmuje się projektowaniem, budowaniem, finansowaniem i wspieraniem obiektów przynależących do sieci.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram