Sieć Handlowa „Kasztelan” franczyzuje rynek alkoholi 

Data dodania: 10 grudnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Sieć Handlowa "Kasztelan"

Sieć Handlowa „Kasztelan” oferująca szeroki wybór alkoholi i tytoniu uruchomiła ofertę franczyzy. W 2015 roku firma skupi się na rozwoju regionalnych oddziałów partnerskich. 

Sieć Handlowa „Kasztelan” została założona w 2005 roku w Krakowie w rejonie zabytkowego starego miasta. Blisko dziesięcioletnia działalność powiązana z doświadczeniem w budowie sieci sklepów własnych zaowocowała uruchomieniem franczyzowej ogólnopolskiej Sieci Handlowej „Kasztelan” w ramach projektu Kasztelan-Franchising oraz spółek działających w grupie – opowiada Piotr Ladra, prezes zarządu spółek z Kasztelan GROUP.

Spółki oferują współpracę w formacie oddziałów Franczyzy Regionów, które mają zarządzać sklepami franczyzowymi na danym terytorium.

Dyrektor oddziału tworzy i zarządza franczyzową Siecią Handlową „Kasztelan” w swoim regionie w ramach ogólnopolskiego projektu Kasztelan-Franchising. Franczyzobiorcy uzyskują wsparcie m.in. w postaci systemów informatyczno-fiskalnych i innych rozwiązań IT, know-how, specjalistyczne szkolenia i wspólną identyfikacją wizualną oraz unikalny w porównaniu z konkurencją udział w przychodach marketingowych. W 2015 roku skupimy się na wzmocnieniu obecności w regionach za pomocą rozbudowy kolejnych oddziałów franczyzowych – dodaje Piotr Ladra.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram