GRENE rozwija się w powiecie radomszczańskim

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: GRENE

Dzisiejsze rolnictwo to nowoczesność i rozwój - z tym wchodzimy w teren Radomska i okolic, a oferta GRENE znakomicie wypełnia lukę w tutejszym rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa – mówi Anna Krawczykowska mająca pieczę nad sklepem w Dobryszycach.

Blok Dobryszyce to obecnie najbardziej uprzemysłowiona miejscowość w gminie Dobryszyce należącej do powiatu radomszczańskiego. Jedną z prężnie działających firm mających tu swoją siedzibę jest firma Blokbud.

Już w dniu otwarcia sklepu mieliśmy okazję się przekonać, że chociażby aktualna gazetka detaliczna GRENE znakomicie sprawdza się w naszej okolicy i przyciąga klientów – zaznacza Anna Krawczykowska.

Oferta GRENE Bloku Dobryszyce, to części do maszyn i ciągników rolniczych, łożyska, pasy klinowe, oświetlenie pojazdów, oleje i filtry do rozmaitych maszyn, artykuły zootechniczne, także zabawki rolnicze i odzież robocza. Uzupełnieniem oferty są urządzenia myjące i akcesoria Karcher czy też produkty firm Domax i Wkręt-Met. Ponadto plac zapełniają powoli maszyny – są już ciągniki, a niebawem pojawią się maszyny w postaci pługów czy pras rolniczych.

Możemy śmiało powiedzieć, że chcemy, możemy i mamy odwagę stworzyć w Bloku Dobryszyce centrum zaopatrzenia rolnictwa – podsumowują Anna i Fabian Krawczykowscy.

INK

Osoby zainteresowane współpracą w ramach sieci sklepów rolniczo-technicznych GRENE zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram