Sieć Greenpoint weszła do Częstochowy 

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 marca 2015
Kategoria:
Foto: Greenpoint

Częstochowska Galeria Jurajska poszerza swoją ofertę modową skierowaną do kobiet. Do grona najemców centrum dołączyła właśnie polska marka Greenpoint. Nowy salon zajmuje powierzchnię 125 m².

Greenpoint, sieciowa marka odzieżowa z ofertą skierowaną do kobiet dołączyła do portfolio najemców Galerii Jurajskiej, największego centrum handlowego w Częstochowie.

To już 24 polska marka odzieżowa, która zdecydowała się na salon w tej galerii. Tylko pod koniec zeszłego roku ta lista poszerzyła się m.in. o Monnari, Kubenz i 4F. Swoje salony mają także tu m.in. Vistula/Wólczanka, SIMPLE, Tatuum, Reserved i Sinsay.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że jest to polska marka - Greenpoint należy do krakowskiej spółki Fandango.  

- Polskie marki przyciągają częstochowian. Najlepszym przykładem jest wprowadzenie do Galerii Jurajskiego kompletnej oferty polskiego giganta odzieżowego, czyli marki LPP. Dla centrum okazało się to sporym katalizatorem w 2014 roku - mówi Katarzyna Korpak.

Sieć Greenpoint liczy około 80 sklepów (większość to sklepy własne, w lutym br. w sieci działało 17 franczyzowych salonów). 

INK 

 

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram