Sieć eko-delikatesów pozyskała franczyzobiorców

Data dodania: 13 lipca 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Organic Farma Zdrowia
Do tej pory firma podpisała trzy umowy franczyzowe.

Największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi otworzy trzy sklepy franczyzowe, które skorzystają ze wsparcia inwestora strategicznego.

Sieć delikatesów Organic Farma Zdrowia składa się z 35 sklepów stacjonarnych oraz z dwóch sklepów internetowych. Firma podpisała też trzy umowy franczyzowe.

Z nowymi partnerami otworzymy dwa sklepy w Kielcach i jeden w Wołominie k. Warszawy. W przygotowaniu są również kolejne umowy dla nowych lokalizacji tj. w stolicy i Krakowie. Nasi franczyzobiorcy będą mogli korzystać z trzydziestoletniego doświadczenia i wsparcia firmy EcorNaturaSi – mówi nam Robert Zarzycki-Cwil, manager ds. franczyzy Organic Farma Zdrowia.

Przedsiębiorcy przystępujący do sieci otrzymują wsparcie centrali na wszystkich etapach inwestycji.

Planujemy również nawiązać współpracę z właścicielami już istniejących sklepów z ekologiczną żywnością, którzy chcieliby działać pod szyldem OFZ na zasadach twardej lub miękkiej franczyzy – dodaje Robert Zarzycki-Cwil.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Oferuje ekologiczną żywność, kosmetyki i środki czystości. Minimalna kwota inwestycji w sklep pod tym szyldem w zależności od wielkości i stanu lokalu wynosi 100 tys. zł.

Spółka w lipcu tego roku pozyskała nowego strategicznego inwestora - włoską firmę EcorNaturaSI, która jest jednym z największych dystrybutorów żywności ekologicznej w Europie. Posiada 220 własnych supermarketów, a jej produkty są sprzedawane w około 1000 sklepach. Nowy inwestor będzie wspierał rozwój Organic Farma Zdrowia, pozwoli na rozszerzenie oferty asortymentowej, jak i obniżenie kosztów operacyjnych, które wpłyną na spadek cen poszczególnych produktów.

Więcej szczegółów na temat współpracy z Organic Farma Zdrowia znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram