Sieć Drogerie Jawa rozwija się zgodnie z planem

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: Drogerie Jawa

Foto: Drogerie Jawa

Sieć Drogerie Jawa powiększyła się o kolejną placówkę, która działa w Józefowie. Obecnie sieć liczy około 240 sklepów, a ich liczba m.in. dzięki rozwoju we franczyzie. Do końca roku ma ich być około 400.

Szybkie tempo rozwoju sieci i zainteresowanie franczyzobiorców wskazują, że ten cel zostanie osiągnięty. Sieć współpracuje z potężnym partnerem - firmą Komplex-Torus, dystrybutorem artykułów chemicznych, higienicznych i kosmetycznych. Dysponuje pięcioma magazynami przeładunkowymi (w Płocku, Łomży, Zduńskiej Woli, Siedlcach i Olsztynie), centralny magazyn w Warszawie ma 7 000 m2.

Zachętą przystąpienia do sieci jest m.in. to, że Jawa nie pobiera od franczyzobiorców żadnych opłat - ani wstępnej, ani marketingowej czy miesięcznej. Jak powiedział nam Wojciech Radliński, prezes Komplex-Torus, nie ma potrzeby wprowadzenia żadnych dodatkowych opłat.

My zarabiamy na dystrybucji towarów. Zaopatrujemy przeszło 2500 sklepów, firma jest w stałej, dobrej kondycji. Również dzięki temu każdy sklep działa na takich samych zasadach – podkreślił Wojciech Radliński.

Sieć Drogerie Jawa powstała pod koniec 2012 roku. Jest to projekt detaliczny, adresowany zarówno do osób dopiero szukających pomysłu na biznes, jak i prowadzących już drogerię lub stoisko chemiczno-kosmetyczne w swoim sklepie. Oprócz sklepów własnych sieci, rozwijane są drogerie zintegrowane oraz stoiska zintegrowane. Wszystkie placówki są jednolite wizualnie w zależności od formatu i działają w tym samym systemie.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z siecią Drogerie Jawa, zajrzyjcie do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram