Sieć Dobry Wybór planuje otworzyć 25 sklepów w I kwartale

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 stycznia 2012
Kategoria:
Dobry_Wybor_sklep

Dobry_Wybor_sklep

W grudniu, do osiemnastu już działających placówek, dołączyło siedem nowych. Kolporter S.A., do którego należy sieć, zapowiada otwarcie w I kwartale br. kolejnych 25 sklepów.

Na początku grudnia uruchomiono sklepy sieci Dobry Wybór w Inowrocławiu i podkrakowskich Michałowicach. – Sklep w Michałowicach jest naszą pierwszą lokalizacją tranzytową, znajduje się bowiem przy ruchliwej drodze krajowej nr 7 – podkreśla Tomasz Brzeziński, dyrektor Pionu Dobry Wybór w Kolporterze. – Liczymy, że klientami będą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy Michałowic, jak też kierowcy pokonujący trasę Kraków–Kielce. Michałowice są małą miejscowością, ale z naszego punktu widzenia mają duży potencjał.

W grudniu wystartowały również dwa osiedlowe sklepy Dobrego Wyboru w Lubinie, a także w Myślenicach, Włocławku i Bielsku-Białej.

– W pierwszym kwartale br. mamy zaplanowane uruchomienia kolejnych 25 placówek – zapowiada Tomasz Brzeziński. – Najpierw ruszą dwa sklepy we Włocławku, później we Wrocławiu, Dzierżoniowie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Gdyni, Skierniewicach, Krakowie, Myszkowie i Tarnowskich Górach.

Według planów Kolportera pod koniec 2012 r. sieć Dobry Wybór ma liczyć 100 sklepów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram