Sieć CUK Ubezpieczenia przeszła test

Data dodania: 19 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: CUK Ubezpieczenia
Sieć CUK Ubezpieczenia przeszła test

Multiagencja CUK Ubezpieczenia rozwijająca się w oparciu o franczyzę otrzymała tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi.

Program jest prowadzony przez Obserwatorium Zarządzania już od ponad dekady i co roku wyróżnia firmy, których usługi są najbardziej satysfakcjonujące dla konsumentów.

Jesteśmy wdzięczni za przyznanie tak istotnej nagrody. Wyróżnienie uświadomiło nam jak bardzo nasze działania wewnętrzne są widoczne i odczuwalne przez konsumentów. Czujemy się zaszczyceni, że jesteśmy postrzegani w taki sposób – jako rzetelna firma, która dba o bliskość i doskonałą obsługę klientów. Zyskaliśmy ogromny zastrzyk optymizmu i energii do dalszego rozwoju relacji z obecnymi i przyszłymi klientami – informuje Jacek Byliński, prezes CUK Ubezpieczenia.

„Firma Przyjazna Klientowi” jest ogólnopolskim programem badawczo-certyfikacyjnym. Podstawą tego procesu jest badanie doświadczeń i satysfakcji klientów firmy. Badanie realizowane jest przy użyciu wystandaryzowanego kwestionariusza badającego cztery obszary: zadowolenie Klientów, satysfakcja ze współpracy, jakość obsługi, prawdopodobieństwo rekomendacji.

Dla każdej firmy indywidualnie określana jest wielkość próby badawczej. Zależy ona m.in. od posiadanej przez firmę liczby Klientów, kanałów dotarcia do Klientów oraz ewentualnych dodatkowych celów badawczych.

Klienci, którzy ocenili CUK Ubezpieczenia w programie Obserwatorium Zarządzania, pokazali, że działania, szkolenia i zaangażowanie przedstawicieli tworzy pozytywny wizerunek multiagencji.

Staramy się, aby firma była jak najbardziej przyjazna dla naszych klientów, dlatego dbamy o to, by członkowie zespołu byli starannie i odpowiednio dobrani. Dodatkowo inwestujemy w rozwój naszych przedstawicieli i zapewniamy im szereg szkoleń, które nie tylko poszerzają ich kompetencje, ale pokazują jak budować i polepszać relację z klientem – tłumaczy Jacek Byliński.

CUK Ubezpieczenia od 16 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych, ułatwiając w ten sposób wybór właściwego ubezpieczenia swoim klientom. W ramach tej sieci działa około 300 placówek, które mają w swojej ofercie  produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Informacja o ofercie franczyzy CUK Ubezpieczenia znajduje się w naszej bazie konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram