Sieć Chata Polska wspiera rozwój i edukację dzieci 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Chata Polska

Chata Polska uruchomiła klasę multimedialną w Szkole Podstawowej w Czerwieńsku i ufundowała stroje dla dzieci z Klubu Sportowego Piast. Inicjatorką wsparcia jest właścicielka sklepu w Czerwieńsku Iwona Matuszak. 

W ramach akcji „Wspieramy lokalne inicjatywy” Chata Polska otworzyła klasę multimedialną w publicznej szkole podstawowej im. J. Korczaka w Czerwieńsku. Nastąpiło również przekazanie funduszy na stroje dla Klubu Sportowego Piast w Czerwieńsku. Inicjatorką wsparcia Szkoły Podstawowej i Klubu Sportowego jest właścicielka Chaty Polskiej w Czerwieńsku Iwona Matuszak.

Przez cały 2015 rok sieć sklepów ogólnospożywczych będzie wspierała lokalne inicjatywy w miejscach wskazanych przez franczyzobiorców sieci. Akcja ma na celu podkreślenie jak bardzo Chata Polska zainteresowana jest  środowiskiem lokalnym, a zwłaszcza młodymi ludźmi. Za pośrednictwem właścicieli sklepów sieć będzie trafiać do młodzieży i dzieci z ofertą pomocy oraz wsparcia w zakresie: edukacji i rozwijania talentów, sportu i aktywności oraz zdrowia i odpowiedniego odżywiania.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram