Sieć Chata Polska wspiera rozwój i edukację dzieci 

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: Chata Polska

Foto: Chata Polska

Chata Polska uruchomiła klasę multimedialną w Szkole Podstawowej w Czerwieńsku i ufundowała stroje dla dzieci z Klubu Sportowego Piast. Inicjatorką wsparcia jest właścicielka sklepu w Czerwieńsku Iwona Matuszak. 

W ramach akcji „Wspieramy lokalne inicjatywy” Chata Polska otworzyła klasę multimedialną w publicznej szkole podstawowej im. J. Korczaka w Czerwieńsku. Nastąpiło również przekazanie funduszy na stroje dla Klubu Sportowego Piast w Czerwieńsku. Inicjatorką wsparcia Szkoły Podstawowej i Klubu Sportowego jest właścicielka Chaty Polskiej w Czerwieńsku Iwona Matuszak.

Przez cały 2015 rok sieć sklepów ogólnospożywczych będzie wspierała lokalne inicjatywy w miejscach wskazanych przez franczyzobiorców sieci. Akcja ma na celu podkreślenie jak bardzo Chata Polska zainteresowana jest  środowiskiem lokalnym, a zwłaszcza młodymi ludźmi. Za pośrednictwem właścicieli sklepów sieć będzie trafiać do młodzieży i dzieci z ofertą pomocy oraz wsparcia w zakresie: edukacji i rozwijania talentów, sportu i aktywności oraz zdrowia i odpowiedniego odżywiania.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram