Sieć aptek DOZ chce pozyskiwać 100 placówek rocznie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Sieć aptek DOZ chce pozyskiwać 100 placówek rocznie; Foto: Dbam o Zdrowie

Spółka Dbam o Zdrowie (DOZ) przyjęła długookresową strategię rozwoju, której celem jest zbudowanie pierwszej na rynku pod względem liczby i wielkości sprzedaży sieci aptek franczyzowych.  Zakładamy, że rocznie sieć będzie pozyskiwała 100 nowych placówek (bierzemy w tym pod uwagę weryfikację i selekcję obecnych oddziałów) – mówi w rozmowie z nami Rafał Obarzanek, dyrektor ds. sieci sprzedaży DOZ.

Obecnie w sieci, oprócz jednostek własnych działa 400 aptek franczyzowych. Jak zapewnia Rafał Obarzanek, franczyza Dbam o Zdrowie ma wiele korzystnych rozwiązań dla biznesu aptecznego.

To powoduje, że zainteresowanie tym rodzajem współpracy z naszą siecią jest bardzo duże. Konkurencyjność tego rynku sprawia, że wielu indywidualnych farmaceutów decyduje się wejść pod "parasol" sieci, która zapewnia nie tylko rozpoznawalny brand, ale także dostęp do tańszych leków, wsparcie marketingowe i zarządcze – kontynuuje Rafał Obarzanek.

W ciągu czterech ostatnich miesięcy sieć Dbam o Zdrowie powiększyła się o 34 nowe apteki franczyzowe. Na współpracę najchętniej decydują się sieci 2-4 aptek.

Sprawdźcie ofertę sieci aptek Dbam o Zdrowie w naszej bazie systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram