Ship Center rozszerza formułę

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Ship Center

Dotychczas aby być franczyzobiorcą Ship Center, trzeba było skupić się na działalności, jaką oferuje firma – poligrafii i transporcie paczek. Teraz również osoby mające sklepy z innych branż mogą dołączyć do oferty takiej usługi.

Aktualnie nowością w naszym systemie jest możliwość nawiązania współpracy jako parcel shop Ship Center. Jest to oferta kierowana do osób które już prowadzą swoją firmę i chcą do niej dołożyć usługi kurierskie i poligraficzne - wyjaśnia Łukasz Osyra z Ship Center.
Podkreśla, że franczyzobiorcom daje to możliwość powiększenia dochodów, jak również dotarcia do nowych klientów. Punkt xero, sklep z artykułami biurowymi czy sklepik na terenie uniwersytetu mogą stać się znacznie atrakcyjniejsze, jeśli umożliwią również wysyłanie paczek czy drukowanie.

 W sieci jest około 10 takich partnerów i z każdym miesiącem ich ilość rośnie. - Rozwiązanie to jest wyjściem naprzeciw osób, które zgłaszały się do nas, jednak nie były zainteresowane uruchomieniem typowej placówki franczyzowej od podstaw, a jedynie dołożeniem naszych usług do ich działalności - dodaje Osyra. Firma planuje wprowadzenie kolejnych nowych usług na przełomie września i października.

Ship Center to firma powstała w 2013 roku w Katowicach. Umożliwiała klientom w jednym miejscu zamówienie kuriera z kilku firm, dzięki czemu usługobiorca zyskiwał wygodę i łatwiej mu było porównać ceny. Później doszło do tego zamawianie kuriera on-line i usługi poligraficzne. Dziś sieć liczy niemal 50 punktów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram