Shell ma już 369 stacji

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 listopada 2009
Kategoria:

shell_logoLiczba wszystkich stacji działających pod logo Shell wzrosła do 369 (stan na 17 listopada 2009). Z tego 280 to stacje własne koncernu, a 89 partnerskie.

Perspektywy rozwoju sieci partnerskiej w Polsce są dla koncernu obiecujące. Stacje partnerskie są dla Shell istotnym elementem budowy sieci lecz wzrost organiczny jest priorytetowy.

- Nasze plany nie odnoszą się do liczby stacji, jako takiej. Proces oddawania stacji do użytku czy włączania jej do sieci, jest uwarunkowany wieloma obiektywnymi czynnikami, dlatego nie deklarujemy określonej liczby stacji w określonym czasie. Celem jest utrzymanie pozycji jednego z liderów rynku detalicznego – mówi Marek Gawroński, Communications Manager Poland, Shell Polska Sp z o.o..

W tej chwili realizowanych jest kilka inwestycji własnych, które są na różnych etapach zaawansowania. Firma prowadzi także rozmowy z wieloma potencjalnymi partnerami.

- Poprzez strategię optymalizacji sieci decydujemy o kierunkach rozwoju i jednym z jej elementów jest program sieci partnerskiej. Partnerów poszukujemy poprzez bezpośredni kontakt naszych przedstawicieli z zespołu do spraw rozwoju sieci partnerskiej z właścicielami stacji paliw, często partnerzy zgłaszają się do nas sami – kończy Gawroński.

Agnieszka Grabuś

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram