Sfinks – kultowa shoarma nadal w modzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 lipca 2012
Kategoria:
sphinx3

sphinx3

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, uruchoamiła 27 czerwca dwie nowe restauracje Sphinx - w Zduńskiej Woli i Książu Wielkim. Lokale działają na zasadzie franczyzy i są to pierwsze restauracje sieci otwarte w tych miejscowościach. W pierwszym półroczu 2012 r. pod szyldem Sphinx powstało łącznie 7 nowych restauracji.

Sphinx w podłódzkiej Zduńskiej Woli mieści się przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i wraz z zapleczem oraz częścią konsumpcyjną zajmuje 200 metrów kwadratowych. Wewnątrz restauracji znajduje się ponad 60 miejsc przy stolikach, ponadto do dyspozycji klientów jest 80 miejsc w ogródku. Nowym elementem wystroju wnętrz jest wbudowana w ścianę beczka, z której goście mogą sobie samodzielnie nalać piwa. Z kolei Sphinx w Książu Wielkim w Małopolsce tuż przy drodze krajowej nr 7. Znajduje się tam ok. 95 metrów kwadratowych sali konsumpcyjnej z 18 stolikami na blisko 60 miejsc.

- Otwierając nowe lokale w Zduńskiej Woli i Książu Wielkim poszerzamy zasięg naszej sieci o kolejne polskie miejscowości. Zgodnie z założeniami w pierwszej połowie roku uruchomiliśmy siedem nowych restauracji Sphinx. Powstały one zarówno w dużych miastach, których mieszkańcy doskonale znają już naszą sieć, jak również w mniejszych miejscowościach, gdzie Sphinx pojawił się po raz pierwszy. Liczymy, że nowe lokale i nasza kulinarna oferta szybko zyskają popularność również w Zduńskiej Woli i Książu Wielkim - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

W menu restauracji Sphinx nie zabraknie kultowej shoarmy, wyśmienitych steków, makaronów z aromatycznymi sosami, czy też zestawów mięs i ryb z mieszanką warzyw na ciepło oraz lekkich sałat.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram