Serwis samochodowy skraca drogę do klienta

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 grudnia 2015
Kategoria:
Motoricus.com
Nowa franczyza w segmencie serwisów samochodowych.

Co łączy internet z serwisem samochodowym? Zintegrowana platforma umożliwia zakup artykułów motoryzacyjnych, uzyskanie fachowej pomocy i zaplanowanie wizyty w warsztacie. Zalety tej formy kontaktu wykorzystała marka Motoricus.com, która rozpoczęła budowę sieci franczyzowej.

Motoricus.com to ogólnopolska sieć serwisów samochodowych łącząca w sobie platformę internetową i stacjonarne punkty serwisowe. Pod tym szyldem działa obecnie 5 serwisów własnych, 2 w systemie franczyzowym oraz 1 punkt odbioru produktów na granicy z Ukrainą. Dalszy rozwój sieci będzie opierał się na systemie franczyzowym. 

Planujemy, że w 2016 roku do sieci dołączy kilkanaście serwisów samochodowych. Nie chcemy prześcigać się w ilościach punktów, ponieważ w głównej mierze zależy nam na jakości usług i produktów. Klient w każdym z naszych serwisów musi zostać obsłużony na podobnie wysokim poziomie, zarówno pod względem wykonanej usługi, jak i obsługi w punkcie sprzedaży – mówi Tomasz Chmielowiec, dyrektor zarządzający Motoricus.com.

Idealny kandydat na franczyzobiorcę Motoricus.com to osoba/firma posiadająca serwis samochodowy lub zamierzająca go otworzyć. Serwis powinien być wyposażony w minimum dwa stanowiska do obsługi samochodów, posiadać własną przestrzeń magazynową oraz miejsce do sprzedaży i obsługi klienta.
Serwisy Motoricus.com świadczą takie usługi jak: mechanika, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, geometria zawieszenia, serwis kół, przechowalnia opon.

Dzięki integracji z platformą inernetową możemy dokonać zakupu artykułów motoryzacyjnych, takich jak opony, felgi, oleje, akumulatory. Poprzez stronę www możemy również uzyskać fachową pomoc, jak również wybrać usługę, serwis samochodowy i umówić się na wizytę.

Więcej szczegółów na temat współpracy z Motoricus.com znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych. Zapraszamy!

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram