Servicios Normativos pozyskało pierwszych franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 października 2010
Kategoria:
SN_-_placowkaHiszpańska sieć pomagająca wdrażać standardy zarządzania w firmach powiększy się wkrótce o dwie placówki franczyzowe w Polsce. W trakcie negocjacji są umowy w kolejnych miastach.

- Nasz pierwszy oddział we Wrocławiu powinien zostać uruchomiony w listopadzie, zaś warszawska placówka franczyzowa ruszy wraz z początkiem Nowego Roku. Kolejny najprawdopodobniej będzie Białystok, kończymy także negocjacje dotyczące czwartego miasta. Niemniej jest jeszcze możliwość skorzystania z promocji, jaką przewidzieliśmy dla pierwszych 5 franczyzobiorców - opłata wstępna wynosi dla nich 100 tys. zamiast 130 tys. zł - mówi portalowi FranczyzawPolsce.pl Jacek Fijołek, kierownik ds. franczyzy w Servicios Normativos.

SN to koncept, który powstał w Hiszpanii. Dzis jest obecny także m.in. w Argentynie, Meksyku, Urugwaju i Portugalii. W Polsce rozwija się dopiero od tego roku. Firma poszukuje do współpracy osób z doświadczeniem menedżerskim, które dobrze radzą sobie w negocjacjach z osobami decyzyjnymi w firmach. Miasta, w których SN już pozyskał franczyzobiorców, są na razie zamknięte dla kolejnych.

Jak wyjaśnia Jacek Fijołek, firma najpierw chce równomiernie pokryć swoimi oddziałami cały kraj, otwierając po jednej placówce na województwo. Ma to nastąpić do końca przyszłego roku. Dopiero potem zapadną decyzje dotyczące kolejnych otwarć w miastach, w których już działa SN.

Wyjątkiem okazała się Warszawa, gdzie funkcjonuje już oddział Servicios Normativos - jest to placówka własna firmy, która została uruchomiona w maju bieżącego roku.

- Nasze usługi, z uwagi na ich jakość, nie należą do najtańszych, dlatego cały czas staramy się dopasować cenowo do rynku. Niemniej już na podstawie kilkumiesięcznych doświadczeń placówki własnej możemy potwierdzić, że zainteresowanie naszymi usługami jest bardzo duże. Podtrzymujemy deklarację, że zwrot zainwestowanych środków franczyzobiorca może uzyskać w rok - mówi Fijołek.

Przypomnijmy, że potrzebne nakłady to 150-200 tys. zł, w tym licencja, w ramach której franczyzobiorca otrzymuje bibliotekę gotowych szkoleń oraz bibliotekę systemów ISO. Oferta SN obejmuje doradztwo przy wdrażaniu systemów zarządzania jakością, usługi związane z certyfikacją bezpieczeństwa żywności, znakami CE, Eko-Znakami i wiele innych. Dodatkowo prowadzi ona szkolenia w każdym z powyższych obszarów, do poziomu eksperckiego włącznie.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram