Servicios Normativos organizuje Dzień Jakości

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lutego 2011
Kategoria:
Servicios_Normativos_-_logoHiszpańska firma doradcza sprzedała w naszym kraju już 6 licencji franczyzowych. W najbliższym czasie zamierza skoncentrować się na marketingowym wsparciu oddziałów i ich oferty.

Servicios Normativos specjalizuje się w doradztwie z zakresu wdrażania systemów zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Klientami firmy są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać certyfikaty (głównie ISO) w tych obszarach. SN wywodzi się z Hiszpanii, ale działa już także na rynku portugalskim, meksykańskim, w kilku krajach Ameryki Południowej, a od niedawna również w naszym kraju.

- Sprzedaliśmy w Polsce już 6 licencji: na Wrocław, Białystok, Gdańsk, Katowice oraz dwie na Warszawę. W stolicy działa także nasza placówka własna. To jedyne miasto, w którym nie planujemy już uruchamiania kolejnych oddziałów - mówi Jacek Fijołek, kierownik ds. franczyzy w Servicios Normativos.

Dla pierwszych pięciu franczyzobiorców firma przygotowała promocję, w ramach której licencja kosztowała 100 tys. zł. Obecna cena to 120 tys. zł. Do tego trzeba doliczyć kilkadziesiąt tysięcy złotych na urządzenie biura oraz pokrycie kosztów działania w pierwszych miesiącach. Według wyliczeń SN, pełne koszty inwestycji powinny zwrócić się w ciągu roku.

Większość oddziałów licencyjnych firmy jeszcze nie wystartowała z działalnością. Uruchomiona została na razie tylko placówka franczyzowa we Wrocławiu, której w ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania na rynku udało się już pozyskać pierwsze zlecenia. Na dniach ma ruszyć pierwszy oddział franczyzowy w Warszawie.

- W ciągu najbliższych tygodni planowane jest otwarcie wszystkich pozostałych oddziałów. Chcielibyśmy w tym roku sprzedać jeszcze kilka kolejnych licencji, ale dynamiczy rozwój sieci nie będzie dla nas priorytetem. W tym roku stawiamy przede wszystkim na wzmocnienie wizerunku samej firmy, działania marketingowe, promowanie naszej oferty wśród potencjalnych klientów - zapowiada Jacek Fijołek.

W ramach tych działań Servicios Normativos zamierza 17 marca zorganizować w Warszawie Dzień Jakości. Ma on być okazją do spotkania się obecnych franczyzobiorców, osób zainteresowanych taką działalnością, specjalistów zajmujących się certyfikacją, a także firm zainteresowanych tym tematem - potencjalnych klientów SN. Servicios Normativos chce także pojawiać się na targach branżowych, na których mogą być obecne firmy zainteresowane certyfikacją, jak np. na targach spożywczych czy targach laboratoryjnych.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram