Serialowy aktor nowym franczyzobiorcą Da Grasso

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 marca 2013
Kategoria:

pawe ciokosz z bratemOd początku roku Da Grasso powiększyło swoją sieć o nowe lokale w Olsztynie, Pabianicach oraz w Tarnowie. W tym ostatnim przypadku otwarcie świętowano wyjątkowo uroczyście, ponieważ nowym franczyzobiorcą został Paweł Ciołkosz, aktor serialowy i teatralny znany między innymi z serialu „Wszystko przed nami” oraz filmu  „Generał”.

24 lutego pizza z Da Grasso zagościła w Tarnowie przy ulicy Katedralnej 4. Lokal położony nieopodal miejskiego rynku znajduje się w pięknej kamienicy przy głównych arteriach komunikacyjnych Tarnowa. Pizzeria oferuje pizzę w trzech rozmiarach: 24, 32 i 42 centymetry,
a także, między innymi, zestawy luchowe, naleśniki oraz makarony – zarówno w lokalu, jak
i w dowozie. Aby umilić czas najmłodszym gościom, przygotowano dla nich specjalny pokój zabaw, gdzie dzieci nie tylko znajdą zabawki, ale też konsolę do gier oraz  ciekawie spędzą czas pod opieką animatorki.

Mimo, że każde otwarcie jest wielkim wydarzeniem, tym razem wszyscy zwrócili uwagę również na osobę Franczyzobiorcy, Pana Pawła Ciołkosza, znanego z wielu ról filmowych i serialowych.  Dlaczego aktor, którego kariera intensywnie się rozwija, postanowił otworzyć pizzerię Da Grasso?

pawe ciokoszJuż od dawna obserwuję rozwój sieci i zauważyłem, że pomimo ogólnej kiepskiej sytuacji ekonomicznej, Da Grasso cały czas rośnie i zdobywa nowych klientów. Dlatego, chociaż obecnie nie narzekam na brak ról i ciekawych propozycji, chcę mieć w zanadrzu także opcje, które zapewnią mi niezależność, gdyby zdarzyło się, że telefon z kolejnymi propozycjami związanymi z moim wyuczonym zawodem nie zadzwoni –  podkreśla nowy Franczyzobiorca Da Grasso. Jak sam przyznaje, otwarcie lokalu przebiegło bez trudności. Umowę podpisano pod koniec listopada, więc te ostatnie miesiące wypełnione były emocjami, ale jednocześnie okazały się bardzo satysfakcjonujące, pełne nadziei na lepsze jutro i nowych znajomości.

Magdalena Piróg, Wiceprezes Sieci, dodaje: Bardzo cieszymy się, że Pan Paweł do nas dołączył. Dla nas jednak każdy Franczyzobiorca jest gwiazdą, tak samo bardzo cieszymy się z nowej pizzerii w Pabianicach, Starogardzie Gdańskim oraz w Olsztynie, gdzie lokal, podobnie jak w Tarnowie znajduje się w pięknej, odnowionej kamiennicy.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram