Semax: Tak, prawdopodobnie Wójcik Fashion przejmie Hot Oil

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 września 2009
Kategoria:
semax_logo1.png
semax_logo1.pngGłośny upadek i ciche przejęcie – tak określić można historię spółki Semax. I choć przedstawiciele spółki mówią o prawdopodobnym przejęciu, wszystko wskazuje na to że stało się ono już faktem. W wielu sklepach Wójcika można kupić resztki letniej kolekcji Hot Oil.

O burzliwym upadku Semaksu pisano dużo w pierwszej połowie 2009 roku. O tym, że Wójcik Fashion przejął sklepy Hot Oil nikt nie wiedział. Tymczasem z rozmów z pracownikami sklepów wynika, że mogło to mieć miejsce nawet 4 miesiące temu. Gdy w maju rozmawialiśmy z prezesem Semaksu, Mariuszem Szejb, na pytanie, czy to prawda że jakaś firma wykupiła markę, odpowiedział: - Zarząd prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy w tej sprawie. Ostateczną transakcję będzie musiał zatwierdzić syndyk, którego jak informowano jeszcze w firmie nie ma. Przedłużenie takiego stanu może te plany pokrzyżować -. Wszystko wskazuje jednak na to, że założenia te udało się zrealizować, a firmą zainteresowaną sklepami Hot Oil był właśnie Wójcik Fashion.

Jak udało nam nieoficjalnie się dowiedzieć, Wójcik Fashion przejął wszystkie 40 salonów franczyzowych Hot Oil. Niestety przedstawiciele firmy nie chcieli tego komentować.

Firma Wójcik istnieje od 1987 roku. Przez 22 lat swojej działalności zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży dziecięcej. Firma cieszy się znaczącą pozycją na rynku polskim. Coraz intensywniej podbija też rynki zagraniczne. W okresie ostatnich kilkunastu lat firma otworzyła 33 sklepy firmowe w galeriach Handlowych na terenie całej Polski. Wójcik obecny jest także już w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

FwP , 9 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram