SDF i Kramp przedłużyły umowę partnerską

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Podpisanie umowy Kramp-SDF

Kramp, największy hurtownik techniczny części i akcesoriów dla przemysłu rolnego w Europie, działający pod nazwą firmy Kramp i Grene przedłużył umowę współpracy z włoską firmą SDF, która jest jednym z wiodących producentów traktorów, kombajnów i maszyn do zbioru.

SDF i Kramp informują, że ich strategiczna biznesowa współpraca zostaje przedłużona na kolejnych 5 lat do 2021 roku. Dzięki tej umowie, dealerzy i importerzy SDF, oprócz oryginalnych części dostarczanych bezpośrednio przez SDF, będą mieli dostęp do rozszerzonego asortymentu udostępnianego przez firmę Kramp. Za pośrednictwem markowego sklepu internetowego Agricenter będą mogli zaspokajać potrzeby klientów związane z rolniczą działalnością gospodarczą.

Oferta produktowa obejmuje ponad 500 000 części i akcesoriów dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Prawie wszystkie zamówione produkty mogą być dostarczane w nocy lub następnego dnia do większości odbiorców w Europie.

Firma Kramp wspiera również SDF w dalszym rozwoju sieci sklepów detalicznych Agricenter dostępnych dla wszystkich dealerów SDF. Ma to na celu zapewnienie użytkownikom końcowym atrakcyjnych punktów sprzedaży.

Ponadto przedłużona współpraca obejmuje w pełnym zakresie sprzedaż produktów takich marek jak DEUTZ-FAHR, SAME, opracowanych w sposób odzwierciedlający jakość, wizerunek oraz styl marek handlowych SDF.

,,Bardzo mnie cieszy przedłużenie współpracy z firmą SDF" - mówi Eddie Perdok, CEO firmy Kramp Groep. Ostatnie lata dowiodły, że ta współpraca jest korzystna dla obu stron – dla firmy Kramp i SDF, a także dla naszych klientów. Jako Kramp chcemy być ważnym partnerem dla naszych klientów i dostawców. Współpraca z SFD pomaga nam w realizacji tej wizji. "

"Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia strategicznego partnerstwa z firmą Kramp, która jest liderem rynku w sektorze części i akcesoriów rolniczych. Jesteśmy przekonani, że ta umowa pomoże nam dalej rozwijać działalność w zakresie sprzedaży części oraz osiągnąć cel, którym jest oferowanie naszym sklepom sieciowym i klientom końcowym pełnego zakresu części i akcesoriów”, komentuje Lodovico Bussolati, prezes SDF.

O SDF

SDF, włoska firma z siedzibą w Treviglio (Bergamo) jest jednym z wiodących producentów traktorów, kombajnów i maszyn do zbioru. Dystrybuuje swoje produkty pod marką DEUTZ-FAHR, SAME, Lamborghini Trattori, Hürlimann, Gregoire, Lamborghini Zielona Pro i Shu-HE. Liczba koni mechanicznych w ciągnikach SDF waha się od 23 do 340, natomiast w maszynach do zbioru od 32 do 395.

Na całym świecie SDF posiada 8 zakładów produkcyjnych, 13 oddziałów handlowych, 2 wspólne przedsięwzięcia, 141 importerów i ponad 3000 dealerów, z ponad 4100 pracownikami na całym świecie. W 2015 roku spółka odnotowała przychody w wysokości 1.390 mln € oraz EBITDA w wysokości 9%.

O Kramp

Kramp jest największym hurtownikiem technicznym części i akcesoriów dla przemysłu rolnego w Europie, działającym pod nazwą firmy Kramp i Grene – pod tą marką w Polsce działa największa franczyzowa sieć sklepów rolniczo-technicznych. Dzięki szerokiej gamie produktów, wysokim poziomom zapasów, szybkiej dostawie i idealnym rozwiązaniom e-biznesowym Kramp jest niezawodnym i niezwykle istotnym partnerem dla swoich klientów. Firma Kramp została założona w 1951 roku, ma swoją siedzibę w Varsseveld (Holandia) i jest aktywna we wszystkich krajach europejskich.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram