Samsung Galaxy S8 - czego można spodziewać się po nowym dziecku europejskiego giganta?

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Galaxy S8

Co jakiś czas na rynek trafia nowe urządzenie produkowane przez znanego już wszystkim Samsunga. Do tej pory mogliśmy obserwować jak telefony z Galaxy w nazwie zmieniają się zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Sprawdzaliśmy nowe funkcje i testowaliśmy innowacyjne rozwiązania. Wydawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystko. Chodzą jednak pogłoski, że i tym razem czeka nas spore zaskoczenie. Co zatem zobaczymy w najnowszym smartfonie wyprodukowanym przez firmę Samsung? - artykuł sponsorowany

Brak przycisku home i brak płaskiego ekranu

Do tej pory mogliśmy jedynie domyślać się, jak bardzo Galaxy S8 będzie różnić się od swoich młodszych kolegów. Spekulowano, że twórcy całkowicie zrezygnują z przycisku home oraz z płaskiego ekranu. Przypuszczenia te sprawdziły się. W ostatnim czasie do sieci wyciekł filmik przedstawiający w całej krasie najnowsze dzieło Samsunga i rzeczywiście z zewnątrz wygląda tak, jak do tej pory podejrzewano, że będzie wyglądać.

W Internecie pojawiły się także przecieki dotyczące koloru długo wyczekiwanej ósemki. Do tej pory widzieliśmy jedynie zdjęcia, na których obecna była czarna wersja obudowy, jednak podejrzewa się, że i biała trafi do sprzedaży. Jest to jedynie przypuszczenie, gdyż całkowitą pewność co do opcji kolorystycznych będziemy mieli dopiero w kwietniu, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna premiera smartfona.

Co ważne, w ostatnim czasie przesunięto jej datę o tydzień. Pierwotnie prezentacja miała odbyć się 21 kwietnia, jednak nowy flagowiec Samsunga będzie dostępny dopiero od 28 kwietnia. Należy zatem uzbroić się w cierpliwość i na oficjalną premierę jeszcze poczekać.

Ubezpiecz zaraz po zakupie

Jeśli rozważasz kupno najnowszego dzieła marki Samsung to musisz mieć na uwadze, że dzisiejsze smartfony bardzo szybko się psują. Nie chodzi tu o wewnętrzne usterki, lecz przede wszystkim mechaniczne uszkodzenia obudowy. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, by na ekranie nowego urządzenia pojawiła się rysa i konieczna była jego wymiana.

Nikt z nas nie chce zaraz po zakupie nowego telefonu zbierać pieniędzy na kolejne wydatki z nim związane. Aby się przed nimi ustrzec warto zaraz po nabyciu urządzenia wykupić polisę od nieszczęśliwych wypadków (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance), z której otrzymamy środki finansowe na usunięcie ewentualnych zniszczeń. Niektórzy ubezpieczyciele gwarantują również wypłatę odszkodowania w razie zgubienia lub kradzieży smartfona.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram