Samoobsługowe sklepy biuroserwisowe we franczyzie. Czy to się opłaca?

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 listopada 2009
Kategoria:

ofice1Office 1 jest jedyną na rynku siecią franczyzową, skupiającą małe, samoobsługowe sklepy biuroserwisowe. Czy jest to opłacalny biznes?

Office 1 jest największą na świecie siecią sklepów sprzedających art. biurowe oraz szkolne, które działają na zasadzie franczyzy. W Polsce do współpracy firma zaprasza przede wszystkim osoby prowadzące sklepy papiernicze oraz księgarnie, a w drugiej kolejności innych zainteresowanych otwarciem własnego biznesu. Dużym atutem sklepów jest ich wszechstronność. Oprócz sprzedaży detalicznej największy nacisk kładzie się na sprzedaż biuroserwisową oraz telemarketing obsługujący małe i średnie firmy.

Osoby zainteresowany przystąpieniem do sieci powinny posiadać lokal od 40-120m2. Niezbędne do sprzedaży jest także łącze internetowe. Na początek należy zaopatrzyć sklep w meble w standardzie Office1. Firma organizuje bezpłatne akcje promocyjne, miesięczne gazetki, ulotki i katalogi. Minimalna kwota inwestycji 30 tys. zł

Czy jest to opłacalny biznes? Śledząc forma internetowe można natrafić zarówno na opinie negatywne, jak i pozytywne. Podobnie – rozmawiając z obecnymi partnerami. Jedni spodziewali się zysków znacznie szybciej i rozważają możliwość rozwiązania umowy. Inni z kolei są zadowoleni z dokonanego wyboru.

Agnieszka Grabuś

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram