Salon Franczyzy dla gastronomii

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2011
Kategoria:
easyfairs_logo
Już po raz drugi krakowskim targom easyFairs FOOD-to-GO będzie towarzyszył Salon Franczyzy. To dobra okazja do spotkań dla franczyzodawców oraz franczyzobiorców z branży gastronomicznej.

Działalność franczyzowa w dziedzinie fast food zyskała popularność na całym świecie. Sam McDonald’s ma obecnie 15 tysięcy restauracji w 119 krajach (oprócz USA), przynoszących prawie 60 proc. obrotów i zysków firmy. Również i w Polsce ta forma działalności zyskuje coraz większe znaczenie. Mimo że zasięg geograficzny rodzimych sieci franczyzowych jest znacznie mniejszy niż amerykańskiego potentata, nie stanowi to przeszkody dla intensywnego rozwoju i pozyskiwania nowych partnerów do współpracy.

Dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów i przedstawienia swojej oferty franczyzowej na szerokim forum są z pewnością targi dla małej gastronomii, fast food i cateringu easyFairs FOOD-to-GO, które odbędą się w dniach 11 i 12 maja b.r. w Krakowie. Imprezie targowej już po raz drugi towarzyszyć będzie Salon Franczyzy.

Do niewątpliwych zalet udziału zarówno w samych targach, jak przystąpienia do Salonu Franczyzy, zaliczyć można:

  • targi_easyfairs_fotoMożliwość dotarcia do najbardziej zainteresowanych: odwiedzający to wyłącznie osoby związane z branżą, prowadzące działalność lub planujące jej rozpoczęcie (w dużej mierze poszukujące partnera franczyzowego).
  • Szansę na zaprezentowanie sieci w trakcie warsztatów learnShops. Z tej możliwości w trakcie ubiegłej edycji skorzystała m.in. sieć Subway i Biesiadowo.
  • Niski koszt udziału: jedna cena za w pełni przygotowane stoisko i możliwość prezentacji.

Zapraszamy do aktywnego udziału w targach easyFairs FOOD-to-GO. Projekt współtworzony jest przy współpracy z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. Wszystkie niezbędne informacje mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej www.easyfairs.com/ftg-krakow. W przypadku pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z biurem targów:

Monika Zakrzewska - Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: 012-651-95-28
Fax: 012-651-95-22
monika.zakrzewska@easyfairs.com

easyfairs_baner

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram