Salad Story: Doczekaliśmy się żałosnych kopii naszego konceptu

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 czerwca 2009
Kategoria:
salad_story.jpg
salad_story.jpgSieć restauracji szybkiej obsługi serwujących zdrowe i świeże sałatki - Salad Story – wzbogaciła się o kolejne dwa punkty. Do końca 2009 roku powstaną dwa kolejne. Na horyzoncie pojawiła się również konkurencja.

Salad Story to nowa – rozwijana od 2008 roku - sieć restauracji serwująca zdrowe, smaczne i duże porcje dań, takich jak sałatki na bazie zielonych sałat, kanapki, makarony, zupy i ciasta, po umiarkowanych cenach. Koncept ten jest sprawdzony na rynkach zachodnich, lecz jeszcze niesprawdzony w Polsce.

W tym roku restauracje Salad Story zostały otwarte w Poznaniu oraz w Warszawie (Sadyba Best Mall). Warszawa wkrótce wzbogaci się o kolejne dwa punkty w Galerii Mokotów i na Nowym Świecie.

- Codziennie otrzymujemy zapytania o franczyzę i prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma franszyzo biorcami na terenie całej Polski – mówi Jagna Badurowicz Salad Story. Doczekaliśmy się tez dwóch żałosnych kopii naszego konceptu. Użyłam słowa "żałosne" gdyż są to bardzo nieudolne kopie naszego pomysłu. Utwierdza nas to w przekonaniu o wartości naszej marki i naszego know-how – dodaje.-

Agnieszka Grabuś, 30 czerwca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram