Sala Ziemi otwarta!

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 grudnia 2012
Kategoria:
mtp00115 grudnia została otwarta w Poznaniu najnowocześniejsza sala konferencyjna o dumnej nazwie Sala Ziemi. Nowoczesny i dostosowany do potrzeb organizacji międzynarodowych kongresów obiekt to największa inwestycja. Na ponad 13 000 m2 centrum mieści się 38 sal konferencyjnych o regulowanej wielkości, przestrzenie VIP oraz sala widowiskowo-koncertowa dla 2 000 osób.

Blisko 2 000 gości z Polski i z zagranicy, koncert światowej gwiazdy muzyki R&B, specjalne wydanie Szkła Kontaktowego i zabawa do późnych godzin nocnych – tak w dużym skrócie przebiegła uroczystość otwarcia Sali Ziemi, najnowocześniejszej sali widowiskowo-koncertowej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
.
Uroczystość rozpoczęło płomienne przemówienie prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzeja Byrta, po nim atrybuty nowej sali widowiskowo-koncertowej wychwalał prezydent Poznania Ryszard Grobelny, głos zabrał także podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Paweł Tamborski.
.
Po części oficjalnej przyszła kolej na prawdziwy muzyczny rarytas. Macy Gray na scenie Sali Ziemi dała niezwykły popis kunsztu wokalnego. Wraz z hipnotyzującymi chórzystkami i zespołem, odziana w różowe boa artystka wprowadziła publiczność w niezwykły klimat soul i Rytm & Blues porywając do tańca i braw całą publiczność.
.
Podczas koncertu artystka zaśpiewała swoje największe hity takie jak „I Try” oraz utwory z ostatniej płyty „Covered”, z których publiczności najbardziej spodobała się jej autorska interpretacja „Here Comes The Rain Again” zespołu Eurythmics. Największą owację Macy Gray zebrała jednak za duże poczucie humoru i otwartość, gdy zaprosiła na scenę Andrzeja Byrta by zaśpiewać z nim wspólnie kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.
.
Sala ziemie znajduję się w Centrum Kongresowym, w którym już w maju odbędzie się druga edycja Forum Franczyzy organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wespół z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych.
.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram