Rynek paliwowy coraz bardziej się konsoliduje

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Rynek paliwowy coraz bardziej się konsoliduje

Grupa Lotos stara się o przejęcia niezależnego operatora stacji paliw. 

Należąca do Grupy Lotos spółka Lotos Paliwa złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie firmy Stacja Benzynowa Stenka Franciszek i spółki Stacja Benzynowa Stenka - obie firmy mają siedzibę w Starogardzie Gdańskim.

Koncentracja, której dotyczy nabycia przez spółkę Lotos Paliwa mienia przedsiębiorcy Franciszka Stenki prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Stacja Benzynowa Stenka Franciszek, obejmującego prawo do korzystania z nieruchomości zabudowanych stacjami paliw oraz mienia spółki pod firmą Stacja Benzynowa Stenka, obejmującego prawo do korzystania z nieruchomości zabudowanej stacją paliw, w drodze zawarcia na czas określony – odpowiednio - umowy dzierżawy i poddzierżawy.

Obszar działalności prowadzonej przez Franciszka Stenkę obejmuje przede wszystkim sprzedaż detaliczną paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw oraz artykułów spożywczych i części samochodowych oraz usługi naprawy pojazdów mechanicznych.

Z kolei, obszar działalności prowadzonej przez spółkę pod firmą Stacja Benzynowa Stenka obejmuje sprzedaż detaliczną paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw oraz artykułów spożywczych i części samochodowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram