Ruszyły pilotażowe placówki Podłogi i Drzwi

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 kwietnia 2011
Kategoria:
podlogi_i_drzwi

podlogi_i_drzwi

Jest to koncept, dzięki któremu franczyzobiorcy sieci DDD Dobre Dla Domu mogą wejść po części w rolę franczyzodawców i nawiązywać współpracę z kolejnymi przedsiębiorcami na podległym im terenie.

Koncept Podłogi i Drzwi został opracowany po to, by stworzyć dotychczasowym franczyzobiorcom sieci szansę na rozwój ich biznesu oraz osiąganie większych obrotów. Ale jednocześnie umożliwia on kolejnym osobom założenie własnej działalności przy stosunkowo niskich nakładach inwestycyjnych.

- Sklep Podłogi i Drzwi można otworzyć już za ok. 10 tys. zł. Idealny partner handlowy tej sieci powinien mieć doświadczenie w montowaniu podłóg i drzwi, gdyż chcemy, by sklepy zajmowały się sprzedażą oferty DDD wraz z usługą montażu - wyjaśnia Marek Frątczak, szef działu ekspansji w sieci DDD Dobre Dla Domu.

Warto podkreślić, że osobami odpowiedzialnymi bezpośrednio za współpracę z partnerami sieci Podłogi i Drzwi są franczyzobiorcy DDD. Każdy z nich ma bowiem możliwość nawiązywania współpracy z kolejnymi przedsiębiorcami i uruchamiania sklepów Podłogi i Drzwi w promieniu 50 km od swojej placówki. Sklepy te oferować będą towar pochodzący bezpośrednio z placówki franczyzowej DDD.

- Pozwoli to franczyzobiorcom na zwiększenie obrotów, ale jednocześnie nałoży na nich obowiązki związane z przeszkoleniem partnera w zakresie produktów oraz obsługi klienta, a także kontrolowania, czy w punkcie utrzymywane są odpowiednie standardy działania - wyjaśnia Marek Frątczak.

Jednocześnie zapewnia, że franczyzobiorcy mogą liczyć na duże wsparcie centrali przy tworzeniu sieci Podłogi i Drzwi. Centrala DDD Dobre Dla Dolmu przekazuje bowiem wyposażenie sklepów, wspiera organizacyjnie proces tworzenia sieci Podłogi i Drzwi oraz rekrutacji partnerów, którzy poprowadzą poszczególne placówki.

Pierwszy sklep Podłogi i Drzwi został uruchomiony w grudniu ubiegłego roku w Wejherowie. Wkrótce zostaną otwarte dwa kolejne - w miejscowości Przysucha oraz w Częstochowie. Oba będą wspólpracowały z franczyzobiorcą, który prowadzi sklep DDD w Opocznie. W tym roku ma powstać w sumie 5 takich jednostek. Sieć DDD Dobre Dla Domu liczy natomiast już 51 sklepów, a do końca roku ma powstać 19 kolejnych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram