Ruszyły pierwsze sklepy City Hell Baby

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 września 2010
Kategoria:
City_Hell_PhotoFranczyzowe outlety z odzieżą dziecięcą powstały w Wyszkowie i na warszawskim Tarchominie. Jeszcze w tym roku do sieci ma dołączyć co najmniej kilka punktów.

Pierwszą samodzielną placówką City Hell Baby jest uruchomiony niedawno sklep w Warszawie. Wcześniej, bo już na początku sierpnia szyld ten zawisł w wyszkowskim salonie City Hell, który uruchomił część z kolekcjami dziecięcymi jako uzupełnienie „dorosłego” outletu.

– Sklep wystrojem wnętrza podzielony jest na dwie części: pierwszą standardową z ofertą dla dorosłych, kącikiem z kawą, gazetami oraz drugą z odzieżą dziecięcą i miejscem zabaw – mówi Rafał Bronder z firmy Outlet Polska, która jest organizatorem franczyzowych sieci sklepów City Hell i City Hell Baby.

Ta druga koncepcja narodziła się dopiero na wiosnę tego roku i od razu wywołała spore zainteresowanie ze strony potencjalnych inwestorów.

– W szczególności kontaktowały się z nami osoby posiadające mniejszy kapitał, często niewystarczający na ruszenie z podstawową ofertą City Hell dla dorosłych. Równie często odbieraliśmy zapytania od potencjalnych partnerów, którzy od dłuższego czasu myśleli nad startem w biznesie odzieży outletowej z ofertą stricte dziecięcą, ale w obliczu braku takiej możliwości rezygnowali z poszukiwań – wyjaśnia Rafał Bronder.

W sklepach City Hell Baby można znaleźć odzież dzieciącą typu końcówki kolekcji takich marek jak Mexx Baby, Levis, Noa Noa Kids czy Fransa Kids.  Outlet Polska cały czas poszukuje kolejnych partnerów, wspólnie z którymi jeszcze w tym roku otworzy przynajmniej kilka sklepów CHB.

– Najwięcej zainteresowanych kontaktuje się z nami w sprawie podstawowej oferty - City Hell. W naszej opinii wiąże się to z odpowiedzią na potrzeby rynku skupionego wokół odzieży dla dorosłych i możliwościami większego zysku na tego typu działalności – wyjaśnia Rafał Bronder.

Niewątpliwą zaletą franczyzy CHB są niższe wymagania wobec inwestora – wystarczy lokal o powierzchni 30 mkw. oraz kapitał rzędu 35-40 tys. zł. W przypadku City Hell z ofertą dla dorosłych potrzebny jest lokal o minimalnej powierzchni 60 mkw. Koszt otwarcia sklepu to ok. 600 zł netto na mkw. (zatowarowanie) + wyposażenie w meble wyceniane indywidualnie.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram