RuckZuck zdobywa kolejne miasta i kraje

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 listopada 2010
Kategoria:
RuckZuck-salonW ostatnich tygodniach nowe salony sprzedaży drzwi i podłóg powstały na Litwie, Białorusi i w Rumunii. Kolejne sklepy ruszyły także w naszym kraju, choć tutaj sieć jest już najbardziej rozbudowana.

W Polsce działa już ok. 120 salonów pod szyldem RuckZuck. Najnowsze placówki powstały w Zielonej Górze oraz w miejscowości  Góra w woj. dolnośląskim.

- Decyzję o uruchomieniu sklepu w Zielonej Górze podjął przedsiębiorca posiadający już sklep w Krośnie Odrzańskim. Działalność w ramach Systemu Partnerskiego RuckZuck spotyka się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, jednak tak dynamiczny rozwój sieci to przede wszystkim zasługa liczby zadowolonych z zakupów klientów. Planujemy, iż docelowo w Polsce będzie działało około 200 placówek RuckZuck - mówi Krzysztof Bedra, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci RuckZuck w Polsce.

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty niemieckiego producenta drzwi i podłóg, firmy Classen. Koncept sieci powstał w centrali firmy w 2004 r., jednak jej rozwojem zajmuje się spółka RuckZuck.biz, założona w Polsce w tym samym roku. Dlatego też sieć najprężniej rozwija się w naszym kraju, aczkolwiek salony RuckZuck otwierane są także w Niemczech, Czechach, na Litwie, Łotwie, Ukrainie, na Białotusi, Słowacji i na Węgrzech oraz w Rumunii - łącznie działa już ponad 150 placówek, z czego ok. 120 w Polsce.

Najnowsze salony zagraniczne zostały otwarte w stolicy Litwy - Wilnie, w Baranowiczach na Białorusi oraz w Timisoarze w Rumunii. Wileński salon RuckZuck jest już drugim, po Kownie, sklepem tej sieci na Litwie. W grudniu planowane jest także otwarcie kolejnego punktu w Kłajpedzie, w zachodniej części kraju. Dodatkowy sklep zyskali Białorusini, gdzie do tej pory również funkcjonowała tylko jedna placówka, znajdująca się w stolicy kraju. Z kolei nowo otwarty salon rumuński jest już trzecim w tym kraju, po lokalizacjach w takich miastach jak Resita i Lugoj.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram