RuckZuck wytypował najatrakcyjniejsze lokalizacje

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 sierpnia 2010
Kategoria:
RuckZuck_placowkaSieć salonów oferująca drzwi i podłogi firmy Classen liczy już ponad 100 salonów w Polsce, ale docelowo planuje mieć ich 200. Firma wytypowała kilkadziesiąt miast, w których chce zaistnieć w pierwszej kolejności.

– Naszą uwagę skupiamy na miejscowościach, które zamieszkuje nie mniej niż 25 tys. osób – mówi Krzysztof Bedra, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci na terenie kraju.

RuzkZuck zamierza w tym roku otworzyć 20 salonów partnerskich w naszym kraju. W ciągu minionego półrocza sklepy powstały już w takich miejscowościach jak m.in. Elbląg, Mława, Radom, Złotoryja czy Pajęczno. Sieć rozwija się jednak nie tylko u nas. Obecna jest już także na terenie  Litwy, Łotwy, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Rumunii i Czech. Posiada łącznie ok. 150 placówek, w tym ponad 100 w Polsce. To jednak dopiero początek ekspansji, gdzyż RuckZuck chce być obecny w 500 lokalizacjach, z czego 200 będzie się znajdować w Polsce.

Zarząd firmy wytypował 27 miast, które będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. Są to: Rzeszów, Częstochowa, Grójec, Rawa Mazowiecka, Olkusz, Bielsk Podlaski, Konin, Leszno, Stalowa Wola, Puławy, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zawiercie, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Zielona Góra, Lubin, Radomsko, Skierniewice, Grudziądz, Wodzislaw Śląski, Legnica, Głogów, Zduńska Wola, Grodzisk Mazowiecki, Ciechanów i Poznań.

W zależności od wielkości miejscowości, dopuszczalne są różne formaty sklepów RuckZuck. W mniejszych miejscowościach (do 50 tys. mieszkańców) powstają zazwyczaj jednostki w formacie RuckZuck Express. Mają one ok. 150-200 mkw. powierzchni, podczas gdy standardowy RuckZuck mieści się na 300-400 mkw. W zależności od stanu lokalu oraz wybranego formatu sklepu potencjalny partner powinien dysponować kwotą między 80 tys. a 200 tysięcy złotych.

JCB

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram