RuckZuck wchodzi na rynek węgierski

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 lipca 2009
Kategoria:
ruckzuck_logo.jpg

ruckzuck_logo.jpgPo Ukrainie, Białorusi, Łotwie, Rumunii i Rosji przyszedł czas na kolejne państwo. Sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, w ramach założonego planu ekspansji na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, zdecydowała się rozpocząć działalność na terenie Węgier.

Od sierpnia RuckZuck rozpocznie swoją działalność na Węgrzech, uruchamiając, co ok. 2-3 tygodnie kolejną placówkę. Pierwsze osiem punktów handlowych będzie się mieściło w stolicy państwa - Budapeszcie oraz w miastach: Jászberény, Pécs, Salgótarján, Szarvas, Tatabánya, Vác, Veszprém.

- Węgry to kolejny kraj na drodze naszego rozwoju. Na rynku węgierskim asortyment taki jak panele podłogowe oraz stolarka drzwiowa cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego planujemy otworzyć tam docelowo ok. 40-50 salonów RuckZuck - mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes RuckZuck.

Poza rozwojem na Węgrzech sieć planuje również wejście na rynki Słowacji i Czech. W najbliższym czasie otwarty zostanie ponadto pierwszy punkt RuckZuck w Obwodzie Kaliningradzkim.

 - Coraz więcej polskich marek franczyzowych rozwijana jest za granicą. Najczęściej firmy poszukują partnerów w krajach ościennych: Czechy, Litwa, Rosja, Ukraina - mówi Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. - Obiecującym rynkiem o dużym potencjale wzrostowym - ponad 20 mln mieszkańców – jest Rumunia. Tamtejszy rynek detaliczny wchodzi w okres dynamicznego wzrostu (dopiero powstają pierwsze centra handlowe), co przypomina Polskę sprzed kilku lat - dodaje.

Agnieszka Grabuś, 10 lpca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram