RuckZuck uruchomił sklep internetowy

Data dodania: 16 kwietnia 2012
Kategoria:

Liczne promocje, niższe ceny i szeroki wachlarz produktów, do tego możliwość zamówienia profesjonalnego pomiaru, odbiór asortymentu w wybranym sklepie lub dostawa do domu Ceniących mobilne rozwiązania RuckZuck zaprasza na zakupy w internecie.

E-sklep oferuje panele podłogowe, skrzydła drzwiowe wewnętrzne oraz akcesoria firmy Classen.

– Panele podłogowe i drzwi to produkty, które z założenia powinny służyć długie lata. Niestety często zdarza nam się kupować je w wielkim pośpiechu. Sklep internetowy RuckZuck pomoże to zmienić i co ważne, oszczędzić czas i pieniądze. Asortyment sklepu online jest bowiem znacznie tańszy, niż ten w punktach stacjonarnych. e-RuckZuck zaprasza o każdej porze dnia i nocy. Produkty wybierać można online w komfortowych domowych warunkach, korzystając z pomocnego wirtualnego konfiguratora. – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

Wirtualny sklep posiada intuicyjną nawigację, która prowadzi przez kolejne kroki i ułatwia wybór produktów. Przykładowo, poszukując drzwi wewnętrznych, wskazujemy interesującą nas kolekcję i rozpoczynamy konfigurację produktu. Wybieramy model, dekor, w przypadku drzwi łazienkowych opcję z wentylacją, szerokość drzwi, stronę skrzydła (drzwi lewe czy prawe), a także rodzaj zamka. Tak skonfigurowane skrzydła drzwiowe możemy zamówić bezpośrednio do domu lub do odbioru w najbliższym salonie RuckZuck.

W przypadku zakupu paneli podłogowych w e-sklepie RuckZuck, system również intuicyjnie przeprowadzi nas przez formularz zamówienia, zalecając jednocześnie naddatek 5 proc. konieczny

w przypadku docinania paneli. Dzięki temu nie musimy się już martwić o to, czy podczas remontu zabraknie nam materiałów. Dodatkowo, podając ilość potrzebnych nam desek w metrach, system natychmiast przelicza je na paczki i wskazuje cenę całkowitą zamówienia.

E-sklep RuckZuck oferuje również możliwość wyboru „opcji z pomiarem”, czyli zamówienia profesjonalnego pomiaru przez specjalistów z salonów RuckZuck.

– Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w internetowym może nam być trudno wyobrazić sobie wygląd całego pomieszczenia, dlatego polecamy korzystanie z wirtualnego konfiguratora wnętrz dostępnego na naszej stronie www.ruckzuck.pl. Aplikacja umożliwia tworzenie wizualizacji wybranego pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Zgodnie z polityką firmy, ceny produktów w sklepie internetowym są niższe od tych w salonach stacjonarnych RuckZuck. Dodatkowo w e-sklepie nie zabraknie ofert specjalnych. Aktualnie w promocji wiosennej znajdują się drzwi bezprzylgowe Century i panele podłogowe serii Wiparquet, z kolekcji AuthenticSilk – dąb knoxville, 10 procent taniej.

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen - wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech. W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design