RuckZuck szuka franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 września 2009
Kategoria:
ruckzuck_logo.jpg
ruckzuck_logo.jpgRuckZuck szuka do współpracy kolejnych partnerów handlowych z całej Polski. Świnoujście, Białogard, Tomaszów Mazowiecki, Legnica i Rzeszów to tylko niektóre z miejscowości, w których RuckZuck nie ma jeszcze swoich franczyzobiorców.

- Wystarczy przynajmniej 300 m2 powierzchni handlowej oraz kapitał pozwalający na przystosowanie obiektu - mówi Adam Wawrzyńczyk, Dyrektor Handlowy RuckZuck.
Na polskim rynku RuckZuck działa już od pięciu lat, otwierając co najmniej jeden nowy punkt każdego miesiąca. Daje to ponad sto salonów w różnych częściach kraju - w każdym województwie działa już przynajmniej kilka sklepów. Sieć prężnie rozwija się również w Europie Środkowo-Wschodniej, odważnie wchodząc na rynki kolejnych krajów m.in. Rosji, Białorusi, Ukrainy czy Węgier. Taką dynamikę rozwoju RuckZuck zapewnia sprawdzony i jasny System Partnerski. Oparta na franczyzie struktura działania sieci to sprawdzony przez wielu sposób na bezpieczne i proste rozpoczęcie własnej działalności.
Do Systemu Partnerskiego RuckZuck przyłączyć się może każdy przedsiębiorca, bez względu na stopień znajomości branży wykończeniowo - wnętrzarskiej. Z naszej strony zapewniamy możliwość korzystania z licencji, marki oraz know-how sieci. A także darmowy reklamowy pakiet startowy, obejmujący m.in.: ubrania dla sprzedawców i ekip montażowych, papier firmowy, wizytówki, ulotki reklamowe oraz inne towary reklamowe wybrane z katalogu. I co ważne gwarantujemy wyłączność w zakresie prowadzenia dyskontu RuckZuck w obszarze działania Partnera - mówi Adam Wawrzyńczyk.
Salon RuckZuck może funkcjonować jako samodzielna placówka lub stanowić wydzieloną część większego obiektu. RuckZuck nie narzuca konkretnych rozwiązań jeśli chodzi o rodzaj czy wykończenie: ścian, posadzek, sufitów, oświetlenia, itp. Jedynym wymogiem jest zastosowanie przy malowaniu obiektu kolorów firmowych RuckZuck, zgodnie z przygotowaną i uzgodnioną z Partnerem wizualizacją.
Miasta, w których RuckZuck poszukuje nowych partnerów to: Świnoujście, Szczecin, Kołobrzeg, Stargard Szczeciński, Białogard, Zielona Góra, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Grudziądz, Świecie, Konin, Września, Krotoszyn, Głogów, Legnica, Zduńska Wola, Turek, Rzeszów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Zgorzelec, Gubin, Słubice.
FwP,  23 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram