RuckZuck rośnie w siłę i to nie tylko w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 marca 2010
Kategoria:

salon_ruckzuck_kownoSieć salonów RuckZuck powiększyła się o kolejne placówki na Litwie i Węgrzech. Nie narzeka też na zainteresowanie ze strony polskich handlowców – uruchomili oni niedawno dwa kolejne sklepy.

Na przełomie lutego i marca do sieci dołączyły salony w Złotoryi, Pajęcznie, Kownie, Fertod i Baji. RuckZuck to obecnie jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Działa już ponad 140 salonów firmowych tej sieci w takich krajach jak Polska, Niemcy, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Rumunia, Rosja i Węgry. Z miesiąca na miesiąc przybywa przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w ramach systemu partnerskiego proponowanego przez spółkę.
Salon w Pajęcznie jest szóstym punktem sieci RuckZuck w województwie łódzkim, znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr 42. Jego właścicielem jest Mariusz Chłopaś. - Decyzja o podjęciu współpracy na zasadach systemu partnerskiego z siecią RuckZuck to dla mnie duża szansa na rozwój w branży wnętrzarskiej i budowlanej. Sprzyjać temu będzie również atrakcyjna dla większości mieszkańców okolicznych miejscowości lokalizacja salonu – mówi. Właścicielem salonu w Złotoryi jest natomiast Edward Posadowski. Jego placówka ma ok. 250 mkw. powierzchni i jest ósma w województwie dolnośląskim.

Otwarty 12 lutego salon w Kownie zainaugurował natomiast ekspansję sieci RuckZuck na Litwie. Wiosną tego roku planowane jest także otwarcie kolejnego salonu na Litwie, tym razem w Wilnie. Znacznie bardziej rozwiniętą siecią firma może się pochwalić na Węgrzech. Do dziewięciu już istniejących tm salonów RuckZuck dołączyły ostatnio dwa kolejne - w miejscowościach Fertod i Baja. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 200 mkw. W marcu planowane jest także otwarcie dwóch kolejnych salonów RuckZuck na terenie Węgier - w miejscowościach Mako i Szeged.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram