RuckZuck podbija Europę Wschodnią

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 października 2008
Kategoria:

RuckZuck - sieć sprzedaży podłóg i drzwi, działa na terenie Polski już cztery lata. W tym czasie zostało otwartych ponad 100 placówek. Zgodnie ze strategią spółki, na terenie Polski ma działać 150 salonów, działających głównie na zasadach franczyzy.

Dodatkowo w planach sieci jest rozpoczęcie ekspansji na inne rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Jako pierwszy, w tym roku został otwarty salon na Ukrainie we Lwowie.
Zgodnie ze strategią spółki  uruchomiono pierwszą placówkę w ramach Systemu Partnerskiego. Kolejny sklep powstał w innym Ukraińskim mieście - Białej Cerkwi. W przygotowaniu są już kolejne otwarcia. W tym roku powstaną jeszcze 4 sklepy, tak aby docelowo, w ciągu najbliższych 5 lat, cała sieć liczyła około dwudziestu punktów RuckZuck.
- Rozpoczęliśmy działania mające na celu rozwinięcie Systemu Partnerskiego RuckZuck także w innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej. Potencjał tych rynków, w połączeniu ze znikomą konkurencją ze strony lokalnych przedsiębiorców, jest bardzo duży, co daje nam olbrzymie szanse na sukces tego projektu – mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes Zarządu RuckZuck.

Ukraina to jednak nie koniec ekspansji zagranicznej sieci RuckZuck. Następnymi krajami – zgodnie z przyjętą strategią, w których będą powstawać nowe punkty jest Łotwa (7 otwarć w 2008r) i Estonia (1 salon w 2008 r.). Zarząd prowadzi jeszcze rozmowy z innymi krajami Europy Środkowo-Wschodniej m.in. Litwa, Białoruś, Rosja i Rumunia. Wszystkie placówki mają działać na zasadach partnerskich.

Michał Mazepa, 21 października 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram