Rozwój sieci Odido szybszy niż planowany

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2011
Kategoria:
odido2

odido2

Na koniec roku w ogólnopolskiej sieci Odido zrzeszającej niezależne sklepy spożywcze działa już 710 sklepów.

To znacznie więcej niż zakładał ich operator, Makro Cash & Carry, gdy ruszał z tym projektem na początku 2011 r. Firma planowała wówczas, że na koniec roku w sieci Odido będzie działało 300 placówek. Z nieoficjalnych informacji krążących po rynku wynika, że w założeniach twórców projektu docelowo w całej sieci miało działać 500 sklepów. Wygląda więc na to, że sukces tej oferty przerósł oczekiwania osób odpowiedzialnych za jej stworzenie i wdrożenie. Na ile ten sukces jest trwały okaże się dopiero za czas jakiś, gdy będzie już wiadomo czy sklepy dołączające do sieci są zadowolone z warunków współpracy i decydują się na dalsze funkcjonowanie pod marką Odido.

Niewątpliwie jednak już dziś można stwierdzić, że Makro Cash & Carry udało się stworzyć konkurencyjną ofertę ofertę franczyzową wobec oferty sieci ABC organizowanej przez drugiego lidera segmentu cash & carry – Eurocash.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram