Rozwój sieci franczyzowej jednym z głównych celów Getin Noble Bank

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 kwietnia 2014
Kategoria:

Getin Bank

- Rozwój sieci partnerskiej jest jednym z naszych celów, jednak nie stawiamy sobie konkretnych założeń ilościowych na ten rok. Na koniec ub.r. nasza sieć liczyła 232 placówki – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Tomasz Majewski, dyrektor departamentu dystrybucji pośredniej w Getin Noble Bank.

Zdaniem Tomasza Majewskiego, uruchomienie własnego biznesu nie może opierać się na zachętach, bonusach lub innego rodzaju dodatkach. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej musi być przemyślane i szczegółowo przeliczone.

– Jako franczyzodawca nie jesteśmy zainteresowani podejmowaniem krótkotrwałej współpracy. Zależy nam na zbudowaniu trwałej relacji biznesowej, a taka forma partnerstwa nie wymaga żadnych dodatkowych zachęt. Dzięki prawidłowo skonstruowanemu modelowi systemu franczyzowego oraz ponad 6 latom doświadczeń, nasza oferta cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców, bez konieczności stosowania dodatkowych bonusów – opowiada Tomasz Majewski.

Zaznacza też, że rozwój sieci placówek jest jednym z głównych celów, jednak bank nie stawia sobie konkretnych założeń ilościowych.

– Zależy nam na współpracy, której efektem będzie uruchomienie placówki o odpowiednim standardzie obsługi klientów, ukierunkowanej na osiągnięcie założonych celów biznesowych. Oczekiwany okres zwrotu inwestycji w partnerstwie z nami wynosi od 6 do 9 miesięcy – podsumowuje dyrektor departamentu dystrybucji pośredniej w Getin Noble Bank.

Szczegóły oferty franczyzowej Getin Noble znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram