Rozrasta się sieć pizzerii Presto

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 września 2009
Kategoria:
presto_fotka.jpg

presto_fotka.jpgW ostatnią sobotę sierpnia w Łomży otwarta została pierwsza w tym mieście, a dziewiąta w Polsce włoska restauracja ogólnopolskiej sieci Presto Pizzeria-Trattoria.

Łomżyńskie Presto jest dziewiątym lokalem należącym do ogólnopolskiej sieci Presto Pizzeria-Trattoria. Firma działa na rynku od 1998 roku i stale się rozwija – jeszcze w tym miesiącu otwarta zostanie kolejna restauracja sieci, tym razem w Olkuszu.

- Cieszymy się, iż zasięgiem obejmujemy coraz odleglejsze rejony Polski – mówi Izabella Borowska, Dyrektor ds. Rozwoju sieci Presto. – Łomża to jedno z większych miast województwa podlaskiego i mamy nadzieję, że wkrótce nasze lokale pojawią się w kolejnych miejscach regionu - kończy.

Restauracja w Olkuszu będzie natomiast pierwszym lokalem sieci na południu kraju, skąd pojawia się coraz więcej zapytań od potencjalnych franczyzobiorców. Wszystkie lokale Presto prowadzone są przez franczyzobiorców w ramach rozwijanego przez firmę systemu franczyzowego, który daje zainteresowanym osobom możliwość poprowadzenia własnej, włoskiej restauracji pod marką Presto Pizzeria-Trattoria.

FwP, 03 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram