Rośnie sieć sklepów dla mężczyzn

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 lipca 2016
Kategoria:
Foto: Hobby4Men
To jedyny koncept w tej branży artykułów strzeleckich i survivalowych rozwijający się poprzez franczyzę.

Franczyzowa sieć oferująca profesjonalny sprzęt survivalovy, akcesoria turystyczne i sportowe otworzy kolejny sklep.

Salon sieci Hobby4Men zostanie otwarty jesienią tego roku w największym centrum handlowym w Poznaniu. Najprawdopodobniej można będzie odwiedzić go w październiku (termin otwarcia uzależniony jest od zakończenia prac budowlanych w Galerii Posnania).

Jak powiedział nam Mirosław Klekot, prezes firmy Kolter będącej właścicielem marki Hobby4Men, to jedyny koncept w branży artykułów strzeleckich i survivalowych rozwijający się poprzez franczyzę.

Obecnie akcesoria Hobby4Men sprzedawane są w sześciu sklepach własnych i dwóch franczyzowych. Sklep w Galerii Posnania to salon własny. Natomiast w najbliższym czasie mogą zostać otwarte dwa sklepy franczyzowe.

- Prowadzimy zaawansowane rozmowy z przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani otwarciem sklepów Hobby4Men w Tychach i Krakowie - zaznacza Mirosław Klekot.

Oferta franczyzy Hobby4Men jest dostępna na rynku od 5 lat. Pierwszy sklep został otwarty w Galerii Echo Kielce. W tym roku firma planuje otwarcie około 3-4 sklepów.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie sklepu Hobby4Men wynosi 120 tys. zł zł (ok. 4 tys zł na każdy m² powierzchni sklepu, minimalna powierzchnia sklepu to 30 m²).

Produkty sprzedawane w sklepach Hobby4Men skierowane są do aktywnych i lubiących przygodę mężczyzn. W sprzedaży są m.in. różne rodzaje pistoletów i karabinków, wiatrówki, lornetki, latarki, krzesiwa, ogrzewacze czy multitoole, a także produkty ochronne.

Więcej szczegółów na temat otwarcia sklepu pod logo Hobby4Men znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram