Rośnie sieć lokali multibrandowych

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
W Szczecinie powstał 3 lokal multibrandowy w ramach sieci firmy Wojtex.

Firma Wojtex, właściciel kilku konceptów gastronomicznych otworzyła kolejny multibrand łączący restaurację z konceptem kawiarnianym.

Nowy lokal, który łączy dwie marki gastronomiczne - Western Chicken i Coffeeloffee powstał w Szczecinie i jest to już trzeci punkt w tym mieście działający pod szyldem tych marek.

Jak zaznacza Paulina Pacholczyk, specjalista ds. Public Relations w firmie Wojtex do tej pory w Szczecinie z powodzeniem działała pizzeria Biesiadowo.

Wkrótce planujemy również otwarcie kolejnych restauracji Western Chicken w Makowie Mazowieckim i Lipnie. W Makowie Mazowieckim powstanie nasz pierwszy lokal stacjonarny poszerzony o opcję drive-thru, która umożliwia zakup dań z chrupiącym kurczakiem osobom zmotoryzowanym – opowiada przedstawicielka sieci. 

Liczba pizzerii Biesiadowo również wzrosła. Wiosną do sieci dołączyły 3 lokale w Warszawie, Toruniu i Łodzi. W łódzkim lokalu szczególną uwagę przykuwa wystrój wnętrza, który jest utrzymany w stylu nowoczesnego folkloru.

Szczegóły współpracy z konceptami firmy Wojtex znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych, w zakładce Gastronomia.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram